برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر آل‌اشپورت از توپ‌های لیگ دفاع کرد: از دایی با این سطح سواد بعید بود

چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — ایسنا

مدیر بخش خاورمیانه شرکت آل‌اشپورت گفت: از علی دایی بعید بود با این سطح سواد درباره توپ‌های لیگ برتر این گونه اظهار نظر کند.

وحید جعفری درباره انتقادهایی که از توپ مسابقات لیگ برتر انجام می‌شود، اظهار کرد: می‌گویند که بعضی وقت‌ها عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. خیلی خوب شد که دایی مصاحبه کرد و این حرف‌ها را زد. از دایی توقع نمی‌رفت با سطح سوادی که دارد چنین انتقادی انجام دهد. این که روی توپ‌ها سال ۲۰۰۷ درج شده مربوط به سالی است که فیفا این نوع توپ را رجیستر کرده است.

وی ادامه داد: ساخت این توپ‌ها به دو ماه هم نمی‌رسد و حداکثر ۴۵ روز پیش بوده است. این حرف‌ها حکایت از این دارد که دوستان بدون دلیل و مدرک و فقط برای تخریب این برند چنین مسائلی را مطرح می‌کنند. پیش از این که ما به لیگ ایران بیاییم مارک‌های دیگری بودند که ذینفع بودند. اما دوستان حضور ما را بر نمی‌تابند و به هر نحوی که شده می‌خواهند ما را زیر سوال ببرند.

جعفری گفت: اتفاقا دایی با حرف‌هایش از آل‌اشپورت دفاع کرد. این توپ‌ها بیشتر از دو ماه نیست که تولید شده‌اند و ما تاییدیه فیفا را هم گرفته‌ایم. شما اگر توپ‌های آدیداس را هم بررسی کنید متوجه می‌شوید که از رنگ‌های شاد استفاده کرده‌اند. توپ های لیگ برتر هم در حین بازی سفید تشخیص داده می‌شوند و فقط رگه‌های از رنگ نارنجی را دارد. مگر این که توپ ثابت باشد. اتفاقا شبیه همین توپ در لیگ فرانسه استفاده می‌شود که به رنگ سبز فسفری است. اتفاقا بحث این بود که برای لیگ ایران هم از همین توپ‌های فسفری استفاده شود، اما گفتند فسفری همرنگ چمن می‌شود و مناسب نیست.

مدیر شرکت آل‌اشپورت در ادامه گفت: سازمان لیگ توپ‌ها را تایید کرده است و در حیطه وظایف گزارشگر و سرمربی نیست که بخواهد درباره رنگ توپ نظر بدهد. اتفاقا ما این توپ‌ها را با نظر خود سازمان لیگ طراحی و انتخاب کردیم.

جعفری با اشاره به برخی رفتارها برای تخریب شرکت آل‌اشپورت، گفت: شک نکنید انتقادهایی که از توپ‌ها می‌شود فقط به خاطر حسادت به این برند است. من خبر دارم که رقیبان ما به بعضی مدیران باشگاه‌ها گفته‌اند لباس مجانی به شما می‌دهیم، به شرط این که به سازمان لیگ نامه بزنید و به هر شکلی که شده از توپ ایراد بگیرید. دوستان به جای این کارها بهتر است با ما رقابت کنند. ما از فوتبال ملی حمایت می‌کنیم. زمانی که تیم ملی نیاز به حمایت داشت و لباسی را در اختیار نداشت، ما البسه آن را تامین کردیم و تا پایان جام جهانی هم با تیم ملی قرارداد داریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر چهار هزار و ۵۰۰ توپ به سازمان لیگ داده‌ایم که قیمت هر کدام از این توپ‌ها ۲۸۰ هزار تومان است . اگر دایی واقعا دلش به حال فوتبال می‌سوزد خودش نمایندگی آدیداس را دارد و بیاید و رقابت کند ما که مشکلی نداریم. افتخار می‌کنم در این چهار، پنج سال در کنار فوتبال بودم. من دایی را یک جنتلمن می‌دانستم و یک شخصیت بی‌نظیر. اما تعجب کردم که از او این حرف‌ها را شنیدم. البته سرمربی استقلال هم با وجود این که تیمش با ما قرارداد دارد لباس‌های شرکت‌ دیگری را می‌پوشد و تخلف کرده است. من در این چند سال از حضور در بازار فوتبال ایران درآمدی نداشتم و به دنبال منافع خود نبودم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391