برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: ما تابع قانونیم و باید در تختی بازی کنیم

پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۲ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: بازی فردا سخت است، نفتی‌ها در جدول بالاتر از ما هستند

علی دایی

علی دایی در کنفرانس خبری پیش از بازی با نفت گفت: بازی فردا سخت است نفتی‌ها در جدول بالاتر از ما هستند و تیم سختکوشی است، ما به دنبال سه امتیاز هستیم تا روند خوب خودمان را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد میزبانی نفت در تختی گفت: این حق تیم های لیگ برتر است که در ورزشگاه خود بازی کنند. ما هم تابع قانونیم و باید در تختی بازی کنیم.

دایی در مورد بازی دادن به بازیکنان جوان گفت: یک سری بازیکن جوان خوب داریم و این بستگی به نظر من و روند بازی دارد که به چه کسی بازی دهم.

وی در ادامه گفت: ما کفشگری را به دلیل محرومیت نداریم و معلوم نیست پیام صادقیان و رضا حقیقی به بازی با نفت برسند یا نه.

دایی در خصوص حضور یحیی گل محمدی در تیم نفت که در فصل گذشته سرمربی پرسپولیس بود، گفت: یحیی از دوستان من است ولی یک سری شیطنت هایی را می‌کند و مصاحبه هایی را انجام می دهد که از وی ناراحتم. همه می دانند اگر بخواهد کسی در فوتبال طعنه بزند بالاتر از من کسی نیست و انتظار من از یحیی بیشتر است و فکر نمی کنم این مسائل در روند بازی تأثیر بگذارد.

وی در خصوص جذب خلعتبری گفت: من این خبر را از رسانه‌ها شنیده ام و هنوز از باشگاه خبری مبنی بر جذب خلتعبری نشنیده ام.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد خط دفاع پرسپولیس گفت: بازیکنان من در خط دفاع عالی کار کرده اند شرایط هفته به هفته برای ما بهتر می شود رسیدن به موفقیت مستلزم این است که خط حمله ما هم بهتر باشد.

وی در خصوص حضور سه بازیکن جوان پرسپولیس در پرتغال گفت: از اینکه بازیکنان امید کشورمان به پرتغال می روند، بسیار خوشحالم زیرا سطح حرفه ای فوتبال را یاد می گیرند امیدوارم آنها بتوانند در این کشور موفق شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391