برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وکیل دهنوی از رحیمی شکایت کرد!

دوشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — گل

برای دفاع از آبرو و حیثیت دهنوی تا آخر پیگری می کنیم تا دوستان بدانند چه کلمه ای را کجا به کجا به کار گیرند.

وکیل قاسم دهنوی با تقدیم شکواییه به دادسرا، علیه علیرضا رحیمی مدیرعامل سپاهان طرح دعوی کرد. پس از بیانیه روز گذشته سایت رسمی سپاهان که به دهنوی اتهام کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع زده بودند وکیل وی علیه رحیمی شکایت کرد و خواهان اثبات این اتهام شد.

او در این باره گفت:فارغ از قوانین فیفا و فوتبال ، باشگاه سپاهان با دهنوی یک قرارداد داشته و در قالب آن قرارداد به وی پول داده.مرجع رسیدگی به اختلافات ناشی از آن قرارداد هم در ماده ۹ آن آمده. کدام عدول از این قرارداد باعث شده که به دهنوی اتهام کلاهبردار بزنند؟ روزنامه های امروز در سطح وسیعی به این موضوع پرداخته اند و عکس دهنوی را مانند قاتل‌ها چاپ کرده و تیتر زده اند کلاهبردار.

وی افزود:یک قرارداد بین طرفین وجود داشته. بابت بستن دو قرارداد با دو باشگاه دهنوی ۶۰میلیون تومان از سوی کمیته انضباطی جریمه شده .بحث بازگرداندن پول هم نهایتا یک دعوای حقوقی است و اتهام کلاهبرداری را نمی توان به آن چسباند. این اتهام ارکانی دارد که باید وجود داشته باشد تا بتوان یکی را کلاهبردار لقب داد.قرارداد چه ربطی به کلاهبرداری دارد؟ او نه گفته پول را نمی دهد و نه چیزی را کتمان کرده. ۲۹۰میلیون از این پول هم به حساب سپاهان واریز شده. به همین دلیل برای دفاع از آبرو و حیثیت دهنوی تا آخر پیگری می کنیم تا دوستان بدانند چه کلمه ای را کجا به کجا به کار گیرند.

او درباره شکایت به فیفا هم گفت: امروز آقای عالی پور مدیربرنامه دهنوی که مقیم کانادا است از فیفا تلفنی استعلام گرفته و گفته اند مراجعه به دادگاههای کیفری درباره قراردادهای فوتبالی خلاف قوانین فیفا و همه فدراسیون های تابعه بوده و عمل سپاهان تخلف است. بابت این موضوع چون بازیکن و باشگاه هر دو ایرانی هستند ابتدا باید در فدراسیون ایران و کمیته انضباطی شکایت کنید و اگر فدراسیون رسیدگی لازم را انجام نداد علیه فدراسیون می توانید به فیفا شکایت کنید. چهارشنبه هم به کمیته انضباطی شکایت می کنیم تا بابت این موضوع رسیدگی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391