برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهنوی: مدیرعامل باشگاه سپاهان کلاه‌بردار است نه من

شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۳ — تسنیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به مدیرعامل سپاهان بگویید کلاه‌بردار خودش است نه من چون صحیح نیست که به یک ورزشکار لقب کلاه‌بردار را بدهند.

قاسم دهنوی بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به مشکلاتش با باشگاه سپاهان اظهار کرد:‌وکیل مشغول پیگیری کارهاست تا از طریق کمیته انضباطی فدراسیون کارها را انجام دهد.
وی در مورد عنوان کردن لفظ کلاه‌بردار به او از سوی مسئولان سپاهان ادامه داد: به نظر من گفتن کلمه کلاه‌بردار درست نیست؛ آیا اگر من این حرف را به آقای رحیمی بزنم، برای مدیرعامل سپاهان قابل هضم است؟ درست نیست که در مورد یک ورزشکار اینگونه حرف بزنند. من گفتم که کارم اشتباه بود و در مورد این مسئله عذرخواهی هم کردم اما درست نبود که این اتفاق رخ دهد.
هافبک پرسپولیس ادامه داد:‌ من اشتباه کردم و بارها گفتم سر اشتباهم هستم. ای کاش سر تمرین این تیم نمی‌رفتم اما آقای رحیمی حرف‌هایی زده که به دور از هر گونه مردانگی است؛ آیا مردانگی این است که به شما لقب کلاه‌بردار بدهند؟ آیا این رسمش است؟ من آمده‌ام با شما نان و نمک خورده‌ام اما شما اینگونه به من می‌گویند.
وی با اشاره به اتفاقات روزهای گذشته و شکایت از این بازیکن توسط باشگاه سپاهان ادامه داد: وقتی من با آنها صحبت کرده‌ام و قائله را خوابانده‌ام، دلیلی ندارد در آستانه سفر دوباره من صحبت کرده و برایم حاشیه درست کنند. می‌خواهند مرا به حاشیه ببرند؟
دهنوی در پاسخ به این سئوال که آیا پول پرداختی سپاهان را به این تیم بازگرداندی یا خیر، بیان داشت: روزی که کمیته انضباطی شد من آنجا گفتم اشتباه کردم و گفتم که چک را به وکیلم داده‌ام اما نمی‌دانم این پول چگونه به آقای رحیمی نرسیده و بهتر است این را از خودش تحقیق کنید، نه اینکه مرا به حاشیه بکشانید. من هم خودم یک فوتبالیست هستم و خانواده دار هستم. آیا درست است که این اتفاقات برای من بیفتد؟ من پارسال با استقلال تمرین نکردم، آقای قلعه‌نویی را قسم دهید و به او بگویید که آیا من با استقلال تمرین کرده بودم؟
وی تصریح کرد: ‌فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ گفت که من با استقلال تمرین کردم اما شما قلعه‌نویی را قسم بدهید و ببینید آیا من پارسال با استقلال تمرین کردم یا خیر. من پارسال یک قرارداد صوری با استقلال بستم و حالا این قرارداد تمام شده و دیگر مشکلی وجود ندارد. من امیر قلعه‌نویی را دوست داشتم ولی نمی‌خواستم در استقلال به میدان بروم و این دلیل نمی‌شود که بگویند او با استقلال نیز تمرین کرده است.
هافبک پرسپولیس اضافه کرد: ومن امسال اشتباه کردم و چوب اشتباهم را خوردم و کمیته انضباطی ۶۰ میلیون جریمه شدم ولی آقای رحیمی کاری کرد که با خانواده من بازی شود و به نظر من کلاه‌بردار خودش است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391