برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی:دیروز قلبت با سپاهان بود حالا با پرسپولیس فردا آبی رنگ می شود

شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۹ — گل

بعد از مصاحبه دهنوی بر علیه مدیر عامل سپاهان با رحیمی تماس گرفتیم تا جواب این بازیکن را بدهد

علی رضا رحیمی

البته رحیمی حاضر نبود مصاحبه کند و تاکید داشت که این بازیکن در حدی نیست که بخواهم جوابش را بدهم اما به اصرار خبرنگار سایت گل مدیر عامل سپاهان در حالی که در هواپیما بود حاضر شد خیلی کوتاه با خبرنگار گل صحبت کند.
رحیمی در همین زمینه گفت:
این آقا خیلی را حت دروغ می گوید و این را از ته دل می گویم دلم برای او می سوزد.ما باید یاد بگیریم بزرگ باشیم و شان خودمان را حفظ کنیم.
اگر شان خودمان را حفظ نمی کنیم حداقل به باشگاه بزرگی که در آن هستیم احترام بگذاریم.پرسپولیس تیم بزرگ با هوادارن میلیونی است نباید بازیکن آن تیم با حرفهای پوچ و بی پایه و دروغ بخواهد خودش را مطرح کند و شان تیم بزرگی مثل پرسپولیس را پایین بیاورد.
مدیرعامل پرسپولیس آقای رویانیان خودش در برنامه تلویزیونی گفتند من خودم به این آقا گفتم پول را ندهد.
بعد این آقا می آید می گوید پول را داده ام.. بعد از چند ساعت می گوید پول را داده ام به وکیلم و این در حالی است که وکیل همین آقا خودش می گوید
چنین چیزی دروغ است و ایشان به من پولی نداده است.
حالا من قضاوت را به مردم می سپارم.حرفهای این آقا را که به راحتی دروغ می گوید ببینند و قضاوت کنند.
آقایی که خیلی راحت دروغ می گویی حداقل کمی محترم باش و با شخصیت خودت بازی نکن...
تو روزی که به سپاهان آمدی گفتی بهترین انتخاب زندگی ام بوده چند روز بعد آمدی گفتی قلبم می گوید بروم پرسپولیس، تو را اگر ول کنند چند روز دیگر قلبت آبی رنگ می شود.
تکلیف خودت را روشن کن و یک رنگ باش اگرچه این برای آدمهایی از جنس تو خیلی سخت است.
اگر کمیته انظباطی مقررات را به درستی رعایت می کرد تو الان باید ۱سال محروم می بودی نه اینکه خیلی راحت دروغ بگویی و مصاحبه کنی و با این هوچی گری‌ها بخواهی خودت را بزرگ کنی..
باید جلوی این بی قانونی‌ها گرفته شود تا این آدمها با آبروی باشگاه‌ها بازی نکنند.اگرچه من اصلاً نمیخواستم این موضوع به اینجا کشیده شود و همان روز اول وقتی این آقا گفت می خواهم بروم گفتم مشکلی نیست برو اما پولی که باشگاه به تو داده است را به باشگاه سپاهان پس بده...
حالا که این موضوع به انجا کشیده شد تا آخر این موضوع را پیگیری می کنم تا ببینیم حق با چه کسی است اگر چه حقیقت مشخص است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391