برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: هدایتی ۱.۵ میلیارد تومان به باشگاه ملوان کمک می‌کند

یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۴ — فارس

مالک باشگاه ملوان انزلی تمام سهامش را به هیئت مدیره باشگاه واگذار کرد و دیگر سمتی در ملوان ندارد.

حسین   هدایتی

صادق درودگر مدیرعامل ملوان اظهار داشت: هدایتی به ما اعلام کرد فقط در صورتی یک و نیم میلیارد تومان کمک خود را به باشگاه ملوان انجام می‌دهد که تمام سهامش به هیئت مدیره باشگاه منتقل شود و او دیگر سمتی در باشگاه ملوان نداشته باشد. به این ترتیب امروز هدایتی تمام سهامش را به هیئت مدیره ملوان داد تا به خریدار بعدی واگذار کنیم و خودش دیگر هیچ سمتی در باشگاه ملوان ندارد.

وی ادامه داد: طبق این شرایط هدایتی باید کمکی ۱.۵ میلیارد تومانی که به ما قول داده بود را انجام دهد.

درودگر در مورد اعضای جدید هیئت مدیره گفت: بدیعی‌فر رئیس شورای شهر، داوودی‌فر فرماندار انزلی، حکیمی فرمانده لشگر ۴ نیروی دریایی، آذرگون رئیس تربیت بدنی نیروی دریایی و خود من اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه ملوان هستیم تا سهامی را که هدایتی به باشگاه واگذار کرده در اختیار خریدار بعدی قرار دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391