برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: هدایتی ۱.۵ میلیارد تومان به باشگاه ملوان کمک می‌کند

یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۴ — فارس

مالک باشگاه ملوان انزلی تمام سهامش را به هیئت مدیره باشگاه واگذار کرد و دیگر سمتی در ملوان ندارد.

حسین   هدایتی

صادق درودگر مدیرعامل ملوان اظهار داشت: هدایتی به ما اعلام کرد فقط در صورتی یک و نیم میلیارد تومان کمک خود را به باشگاه ملوان انجام می‌دهد که تمام سهامش به هیئت مدیره باشگاه منتقل شود و او دیگر سمتی در باشگاه ملوان نداشته باشد. به این ترتیب امروز هدایتی تمام سهامش را به هیئت مدیره ملوان داد تا به خریدار بعدی واگذار کنیم و خودش دیگر هیچ سمتی در باشگاه ملوان ندارد.

وی ادامه داد: طبق این شرایط هدایتی باید کمکی ۱.۵ میلیارد تومانی که به ما قول داده بود را انجام دهد.

درودگر در مورد اعضای جدید هیئت مدیره گفت: بدیعی‌فر رئیس شورای شهر، داوودی‌فر فرماندار انزلی، حکیمی فرمانده لشگر ۴ نیروی دریایی، آذرگون رئیس تربیت بدنی نیروی دریایی و خود من اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه ملوان هستیم تا سهامی را که هدایتی به باشگاه واگذار کرده در اختیار خریدار بعدی قرار دهیم.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391