برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش درودگر به کسر امتیاز از ملوان: مگر تماشاگران ما چه کرده‌اند؟

دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۶ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در واکنش به کسر یک امتیاز از این تیم به دلیل فحاشی تماشاگران گفت: حتما به این حکم اعتراض می‌کنیم، تماشاگران ما کاری نکرده‌اند.

صادق درودگر

محمدصادق درودگر در واکنش به کسر یک امتیاز از تیم فوتبال ملوان به دلیل فحاشی تماشاگران این تیم گفت: مگر تماشاگران ما چه کرده‌اند که مستحق چنین جریمه‌ای باشیم؟ تماشگاران ما کاری نکرده‌اند. حتما به این حکم اعتراض می‌کنیم.

وی همچنین گفت: شنیده بودم که کمیته انضباطی، داماش را به دلیل تخلف تماشاگرانش در دیدار با سایپا جریمه کرده است ولی این کمیته چیزی درباره محروم یا محکوم شدن ما به ما نگفته است. کمیته انضباطی در صورتی که بخواهد ما را محروم کند، باید به ما اطلاع دهد؛ در حالی که چنین حکمی به ما داده نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391