برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: کسر امتیاز برای همه تیم‌ها باید اعمال شود

سه‌شنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۹ — گل

صادق درودگر کفت : کسر امتیاز برای همه تیم‌ها باید اعمال شود . اگر قانون برای همه تیم‌ها رعایت شود ، همین الان باید از هفت تیم کسر امتیاز شود

مدیر عامل باشگاه ملوان در گفت و گو با برنامه ۹۰ در خصوص کسر امتیاز از تیم ملوان اظهار داشت : اگر قرار است کار تاثیرگزار و مثبتی انجام بشود باید براساس قانون باشد ، سلیقه ای نباشد و مستمر و هدف مند و مبتنی بر یک کار حساب شده و تعیین شده باشد .
به گزارش سایت گل ، وی افزود : ۳۰ مرداد سال گذشته ، بعد از بازی داماش و پرسپولیس و فحاشی به سید جلال حسینی ، آقای حسن زاده آمدند و گفتند اگر این کار توسط هواداران داماش تکرار شود این تیم کسر امتیاز می شود . در بازی های بعدی اتفاقاتی افتاد و ما شاهد هیچ کسر امتیازی نبودیم . ولی اگر قرار است برای همه تیم‌ها کسر امتیاز صورت بگیرد هیچ اشکالی ندارد . آقای حسن زاده شما اگر این توانایی را داری که قانون را برای همه تیم‌ها رعایت کنی ، همین الان باید از هفت تیم کسر امتیاز کنی . چه طور شما در هفته اول مسابقات تیم هایی را که فحاشی کردند ، کسر امتیاز نکردی و جریمه نقدی کردی ؛ اما در هفته دوم کسر امتیاز کردی؟ آیا غلظتش متفاوت بوده ؟ آیا رفتارها متفاوت بوده؟ یا قانون متفاوت بوده؟
درودگر در پاسخ به عادل فردوسی پور که آیا این رای پا بر جا خواهد ماند ؟ تصریح کرد : به هیچ عنوان این رای پا برجا نخواهد ماند به خاطر این که تب تند زود عرق می‌کند و خوب می شود .
وی ادامه داد : آقای حسن زاده همین امروز به تمام تیم‌ها اعلام کنید از هفته چهارم ، از هفته پنجم هر موقع هر تیمی چنین رفتاری داشته باشد ما با او برخورد می کنیم و کسر امتیاز می کنیم . آن موقع شما می توانید این کار را انجام دهید . نه این که به ناگهان برای یک بازی شما تصمیم بگیری که کسر امتیاز می کنی ، این اصلا برای تیمی که پنج ، شش میلیارد هزینه می‌کند قابل قبول نیست .
مدیر عامل باشگاه ملوان با بیان این که تیم ملوان تنها تیمی در کشور است که در رده نونهالان سه تیم دارد و در رده های نوجوانان ، جوانان ، امید ، فوتبال ساحلی و بانوان در سطح لیگ برتر تیمداری می‌کند ، تاکید کرد : همه این تیم‌ها هم جزو چهار تیم اول کشور قرارگرفتند . در حال حاضر ما هیچ متولی و صاحب نداریم . من در سال جاری در زمان دکتر احمدی نژاد تلاش هایی کردم ، رفتم از ایشان نامه هایی گرفتم ، ایشان دستور دادند حتما به ملوان کمک کنید ، ولی متاسفانه زیر مجموعه ایشان هیچ کاری نکرده و یک و ماه نیم ما را دواندند. در حال حاضر از دکتر روحانی ، رییس جمهور منتخب مردم ایران خواهش می کنم ما را هم مثل همه کشور ببینند . اگر قرار است ذوب آهن از ذوب آهن ، تراکتور سازی از در آمدهای سپاه ، فولاد از فولاد ، سپاهان از فولاد اصفهان کمک بگیرد ، برای ملوان هم که هیچ مالکی ندارد باید فکری اندیشیده بشود و همچنین داماش .
صادق درودگر در پاسخ به این سوال که آیا برای مجسمه زنده یاد سیروس قایقران مشکلی پیش نیامد ؟ گفت : بعد از آن حرکت آسیب دیده ، من نمی خواهم به کسی منتسب کنم ؛ کار خیلی نادرست و بچگانه ای بوده ، شکستگی دارد ، قرار است ترمیمش کنند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391