برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ضیا عربشاهی در پاسخ به حرفهای مدیرعامل ملوان:اگر درودگر چنین حرفی زده، بی جا کرده است!!

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۳ — گل

این شاخصه همه ی دربی هاست که وقتی، بدون برنده و البته بی کیفیت از آب در می آید، حاشیه‌ها از آن چون علف های هرز از زمین سر بیرون می آورند.

ضیاء عربشاهی

از این رو پس از حمله هواداران ملوان به اتوبوس داماشی‌ها و پس از آن منتشر شدن تصویری از جابجایی سردیس مرحوم سیروس قایقران توسط هواداران داماش، مصاحبه مدیرعامل ملوان این حواشی را وارد فاز جدیدی کرده است. صادق درودگر در این مصاحبه مدعی شده بود که: " سیروسی که به خاطر مسخره کردن لهجه گیلکی علیرضا افتخاری رشتی، توسط ضیا عربشاهی سیلی محکمی به وی زد و او را ادب کرد، حالا مورد اهانت رشتی‌ها واقع شده است! "
حالاسایت هواداری وارش اسپرت به سراغ ضیا عربشاهی رفته تا نظر او را که به نوعی متهم ماجرایی در سالها پیش شده است، جویا شوند. بازیکن اسبق تیم ملی و هم بازی امیرافتخاریو سیروس قایقران در مورد اتهام مدیرعامل از خود شدیدا واکنش نشان داد!

ضیاعربشاهی با اشاره به اوایل حضور قایقران در اردوهای تیم ملی گفت: من افتخار می کردم که سال‌ها در کنار سیروس قایقران بازی می کردم ، اما ایشان تا سال ۶۶ وقتی بهاردوهای تیم ملی دعوت می شدند خط می خوردند و این دلیلی به ضعف ایشان نبود، چون آقای قایقران یکی از فوتبالیست های تاپ ایران بودند اما در آن زمان آنقدر در آن پست بازیکن خوب داشتیم که آقای قایقران در دقایق آخر خط می خورد.
وی در ادامه به دعوت امیر افتخاری به تیم ملی گفت: از سال ۶۶ با آغاز مربی گری مرحوم پرویز دهداری در تیم ملی ، آقای امیر افتخاری از گیلان به تیم ملی دعوت شدند و من خدا را شکر می کنم در طول ۱۱ سال حضورم در تیم ملی هیچ گونه پرخاش و بی حرمتی بین ما پیش نیامد چه برسد که بزنیم زیر گوش یکدیگر! من همیشه رابطه خوبی با بچه های گیلان و حتی مازندران داشتم که می توانم از افتخاری ، قایقران ، نجفی و دست نشان نام ببرم و در کل بین من و بچه های شهرستانی رابطه ی خوبی برقرار بود.
بازیکن اسبق تیم ملی وقتی صحبت های مدیرعامل ملوان را از زبان داماشی‌ها شنید، ظاهرا به شدت واکنش نشان داد و گفت: اگر درودگر چنین حرفی را زده، بی خود و بی جا کرده است واصلا آقای درودگر آن موقع کجا بودند؟ من هیچ وقت به یاد ندارم که چنین اتفاقی افتاده باشد، حتما آن جایی که درودگر بوده ما نبودیم یا شاید هم توهم زدند که چنین حرفهایی به زبان آورده اند!
ضیاعربشاهی در پایان خطاب به هواداران فوتبال ، به خصوص هواداران گیلانی گفت: من به عنوان یک بازیکن ملی به اینکه در کنار این عزیزان بازی کردم افتخار می کردم و هیچ مشکلی با کسی نداشتم و حتی الان هم که دارم با شما صحبت می کنم هیچ مشکلی با این عزیزان ندارم و خدا را شکر می کنم که در دوران ورزشی ام یک کارت قرمز هم نگرفته امو هواداران فوتبال به این صحبت‌ها اهمیت ندهند.
وارش اسپورتی‌ها که از این مصاحبه احساس پیروزی می کنند در پایان یادآور می شوند که: امیر افتخاری در مصاحبه شش ماه قبل خود با سایت شان وقتی با سوالی در خصوص همین موضوع مواجه می شود بهت زده می گوید: واقعا خنده دار است! ازقول من اعلام کنید اصلا چنین اتفاقی پیش نیامد و همه بازیکنان تیم ملی به ما احترام می گذاشتند چون رفتار ما با همه محترمانه بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391