برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌‌زاده‌: واقعاً‌ داوری خستگی را بر تن‌مان گذاشت

یکشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۳۶ — فارس

سرمربی‌ تیم راه‌آهن سورینت گفت: عملکرد داوری خوب نبود و واقعاً خستگی را بر تن ما گذاشت.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست دو بر یک راه‌آهن سورینت مقابل نفت اظهار داشت: ‌در روزی که بد بودیم طبیعی است که باید نتیجه را واگذار می‌کردیم. من به صحبت‌های خود پیش از بازی برمی‌گردم که اعلام کردم نفت مهاجمان قوی دارد.

وی افزود: ما اگر بخواهیم بازی را به چند بخش تقسیم کنیم در نیمه اول خوب کار کردیم اما در نیمه دوم یک جاهایی توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم، طبیعی بود که بعد از اینکه به گل رسیدیم تیم حریف جلو بیاید که ما در این قسمت خوب کار نکردیم. به هر حال گفته بودم که تیم حریف بازیکنان آب‌دیده‌ای دارد و به آنها تبریک می‌گویم.

وی با اشاره به عملکرد داور در این دیدار تصریح کرد: واحدی سال گذشته دیدار نفت و فولاد را برای ما سوت زد که در آن دیدار سوشا مکانی را از زمین بازی اخراج کرد و باعث شد ما یک نیمه ۱۰ نفره بازی کنیم و بازی را واگذار کنیم. متأسفانه آنچه من تشخیص دادم این بود که پنالتی رخ نداده بود، خود به خود پس از این موضوع هم تأثیراتی در قضاوتش وجود داشت، در مجموع به عنوان یک مربی اعلام می‌کنم که قضاوت داور خوب نبود شاید من هم مشکلی داشته باشم اما واقعاً خستگی را بر تن ما باقی گذاشت. داوران قابل احترام هستند اما مـتأسفانه داوری خوب نبود.

سرمربی راه‌آهن سورینت در مورد اینکه چه راهکاری برای بازگشت تیمش به مسابقات در نظر دارد، یادآور شد: ما دنبال راهکار هستیم، باید آن را پیدا کنیم اگر این کار را نکنیم که باید خداحافظی کنیم ما سه بازی سخت با نفت، فولاد و استقلال داشتیم همچنین آسیب‌دیدگی امین منوچهری کمی برای ما مشکل‌ساز شد. علیپور هم که بازیکن جوانی است امروز شرایط مناسبی نداشت و با وجود اینکه به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمده بود اما باز هم او را تعویض کردم و همین دو تعویض در یک پست کار را مشکل کرد.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه چرا مجتبی شیری را در نیمه اول تعویض کرد، گفت: شیری انتظارات ما را برآورده نکرده بود و صلاح دانستم که او را در نیمه اول تعویض کنم البته منوچهری هم که جانشین او بود عملکرد خوبی نداشت.

وی در مورد اینکه چه راهکاری برای بهبود شرایط دو بازیکن یعنی مجتبی شیری و علیپور که در این دیدار از آنها راضی نبوده دارد، تأکید کرد: اگر شما یک روز خوب عمل نکنید چه واکنشی با شما دارند؟ به هر حال باید خوب تمرین کنند و برای بازی آینده آماده شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391