برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی: کی روش ۳ گله‌ها را دعوت کرد اما مرا نه!

شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۶ — گل

همچنان بوی گل می دهد و آقای گلی.رضا عنایتی پنالتی صبا را هدر داد اما در برگشت توپ را به گل تبدیل کرد تا در دومین گام ۳ امتیاز دیگر به حساب صبا واریز شود

با رضا عنایتی درباره برد خارج از خانه صبا مقابل نفت تهران، آقای گلی و البته تیم ملی صحبت کردیم که این مصاحبه پیش رویتان است.

_ باز هم گل زدی، این بار مقابل نفت تهران....

ای بابا. خدا را شکر می کنم که این بازی به خیر گذشت. این بازی برای ما و البته تیم جوانمان سرنوشت ساز بود. این برد هم حاصل تلاش همه بازیکنان و کادر فنی بود . امیدوارم این بردها دوام داشته باشد.

_ صبا در بازی های دوستانه عملکرد خوبی نداشت و روی همین حساب خیلی‌ها می گفتند شاید در هفته های ابتدایی لیگ نتیجه نگیرید. چه شد که ۲ بازی متوالی را بردید؟

طبیعتا در بازی های دوستانه ، تیمها شرایط ویژه ای را سپری می کنند. بدنسازی از یک سو و هماهنگی کم بازیکنان از سوی دیگر باعث می شود که بازی های تدارکاتی حکم آزمون و خطا را داشته باشد. بچه های ما در بازی مقابل ملوان به درک رسیدند که در لیگ برتر بازی می کنند و باید نتیجه بگیرند. خدا را شکر همین هم شد. مقابل نفت تهران هم همینطور. بازیکنان ما با تجربه ای که نسبت به بازی اول کسب کرده بودند توانستند یک بازی قابل قبول انجام بدهند و نفت را در خانه خود شکست بدهند.

_ درباره گلی که زدی صحبت کن. انگار توپ را سوشا گرفت و در برگشت آن را به گل تبدیل کردی؟

مدافع نفت که فکر می کنم حاج محمدی بود روی من خطا کرد که داور به درستی اعلام ضربه پنالتی کرد. من هم توپ را زدم اما سوشا گرفت ولی در برگشت با یک ضربه توپ را به تور دروازه نفت رساندم تا اشتباهم در زدن ضربه پنالتی را جبران کنم.

_ با ۲ گلی که در این ۲ هفته زدی همچنان به آقای گلی چشم داری؟

چرا نداشته باشم؟ تمام تلاش خودم را می کنم و به عنوان یک مهاجم می جنگم تا برای تیمم گل بزنم و مثمر ثمر باشم. البته من گل هایم را زده ام و جوان‌ها باید بجنبند ولی همیشه در زندگی ام به جلو نگاه کرده ام . به آقای گلی هم نه نیم نگاه بلکه نگاه مسقیمی دارم و امیدوارم به این عنوان برسم. هر چند موفقیت صبا مهمتر از آقای گلی من است و مطمئن باشید نمی گذارم منافع تیمی به خاطر آقای گلی من به خطر بیفتد.

_ تا کی منتظر باشیم که تو و فرهاد مجیدی گل بزنید؟ انگار جوان‌ها گل زدن را از یاد برده اند....

فعلا برای ما دعا کنید اما باید بگویم الان شرایط مثل گذشته نیست. از تیم خودمان می گویم که بعضی از جوان‌ها خیلی بی انگیزه شده اند. مشخص نیست چرا ولی مثل کسانی می مانند که اشباع شده اند از فوتبال. در حالی که هنوز جوان هستند و افتخاری در این فوتبال کسب نکرده اند. جوان های ما به جایی نرسیده اشباع می شوند و این خیلی بد است. به خاطر همین هست که می گویم همه چیز تغییر کرده و جوان‌ها قدر جایگاهی را که دارند نمی دانند.

_ خودت در این سن و سال و با توجه به آمادگی که داری امیدواری به تیم ملی دعوت شوی؟ منظورمان این است هنوز دوست داری برای تیم ملی بازی کنی؟

صددرصد. من گله ای هم دارم از کارلوس کی روش. ۲ سال جزو ۳ گلزن برتر لیگ شدم . زمانی که در صبا بودم سومین گلزن لیگ شدم و در مس کرمان هم کم گل نزدم. متاسفانه کی روش برای یک اردوی کوچک هم مرا به تیم ملی دعوت نکرد و بعضی‌ها دعوت شدند که ۳ گل هم در لیگ نزده بودند. بحث تیم ملی فردی نیست بلکه هر کس آماده تر باشد باید به تیم ملی دعوت شود. خودم انتظار داشتم دعوت شوم ، آن هم به پاس گلهایی که زدم و تلاشی که کردم.نمی دانم چرا خود کی روش و دور و بری هایش به موضوع دعوت من نپرداختند؟ از کی روش خواهش می کنم در دعوت بازیکنان نگاه حرفه ای تری داشته باشد. الان هم که او خیلی بزرگ شده و تیم ملی را به جام جهانی برده و نمی توان حرفی به او زد.

_ شاید دلیلشان برای دعوت نکردن از تو سن و سالت باشد.....

من دارم می روم به ۳۷ سالگی ولی این ربطی ندارد به حضور یک بازیکن در تیم ملی. حاضرم تست بگذارم با همه بازیکنان لیگ و مخصوصا جوان ها. بازیکن باید از لحاظ بدنی آماده باشد و خدا را شکر که من هم در بهترین شرایط آمادگی قرار دارم و امیدوارم که دوباره به تیم ملی دعوت شوم.

_ درباره بازوبند کاپیتانی صبا هم صحبت کن. می گفتند شاید کاشی بازوبند را به تو بدهد اما در هر ۲ بازی مقابل ملوان و نفت تهران او کاپیتان بود....

مرتضی کاشی به من لطف داشت و از من خواست بازوبند را به بازو ببندم ولی من زیاد از بازوبند خوشم نمی آید. کاشی مدتهاست در صبا بازی می‌کند و حقش است کاپیتان باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391