برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی: وقت کشی گسترش روی مغزمان بود

شنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۷ — گل

از همینجا با آقای دزد اعلام می کنم جان مادرت گردنبند من را بیاور آن یادگاری است و می خواهمش. خدا وکیلی پولش را می دهم اما بگویید گردنبند را بیاورد!

رضا عنایتی

هنوز گل زن ترین مهاجم لیگ برتر است . به آمار گلزنی رضا عنایتی توجه کنید.او در هر فصل بالای ۱۰ گل زده و این فصل هم استارت را زده و می خواهد با صبا این کار را انجام دهد.
انها در بازی با گسترش فولاد به تساوی ۲-۲ رسیدند وهر دو گل صبا را عنایتی زد.مصاحبه سایت گل را با عنایتی بخوانید.
مساوی هم نتیجه بدی نیست؟
ما بد شانس هستیم واگرنه چرا باید بازی مساوی بشود؟
باور کنید باید ۷-۲ بازی را می بردیم.ما شانسهای زیادی را از دست دادیم و ایمان پیدا کردم که بدشانس هستیم.در نیمه اول ۲-۰ عقب افتادیم واگرنه راحت می توانستیم بازی را ببریم اما جنگیدیم برای جبران عقب افتادگی مان و این کار را هم کردیم اما خب شانس با ما یار نبود.
دقیقه ۹۰ هم خودم یک توپ به تیر زدم که اگر کمی خوش شانس بودیم بازی را می بردیم.
تیم شما صبا آنقدر‌ها هم بد نیست؟
تیم جوان و با انگیزه ای داریم که که اگر این بد شانسی‌ها تمام شود می توانیم به موفقیت های خوبی برسیم.باور کنید در این باز ی هم می توانستیم برنده باشیم اما خیلی وقت تلف می کردند و روی اعصابمان بودند.فروزان ۱۰ بار افتاد زمین و خیلی وقت تلف کرد.
در این بازی هم بار تیم را به دوش کشیدی؟
نه اینطور نگویید همه زحمت می کشند و لطف خداست.تیم ما همه در تلاش هستند آقای مایلی کهن بچه های تیم همه و همه مجموعه صبا با یک هدف در راستای پیروزی قدم بر می دارند و من فقط ضربه اخر را می زنم.

راستی دزد که دوباره به تو دستبرد نزده؟
نه اما من از همینجا با آقای دزد اعلام می کنم جان مادرت گردنبند من را بیاور آن یادگاری است و می خواهمش.
خدا وکیلی پولش را می دهم اما بگویید گردنبند را بیاورد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391