برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد باشگاه تراکتورسازی از سازمان لیگ؛ چرا باید در یک روز و ساعت با گسترش فولاد بازی داشته باشیم؟!

پنجشنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۲ — فارس

باشگاه تراکتورسازی بابت برگزاری مسابقاتش به طور همزمان و هم ساعت با گسترش فولاد از سازمان لیگ انتقاد کرد.

سایت باشگاه تراکتورسازی نوشت: وقتی یک شهر در مسابقات فوتبال کشور دارای دو تیم باشد مثل تهران،تبریز و اصفهان و یا هر شهر دیگر اصولا برنامه ریزی مسابقات باید طوری تنظیم شود که مسابقات تیم های آن شهر در یک روز و در یک ساعت برگزار نشود.

فلسفه صرف بودجه و زحمات فراوان برای پخش مسابقات از تلویزیون چیست؟ آیا به غیر از فراهم کردن بستر لازم لذت بردن مردم از تماشای فوتبال است؟

وقتی در یک شهر دو تیم در یک روز و یک ساعت مسابقات خود را برگزار نمایند آیا نقض غرض نیست؟و آیا مردم دیدن یک مسابقه را از دست نمی دهند و باشگاه حق پخش تلویزیونی را از دست نمی دهد؟

عدم رعایت موضوع فوق در حق تیم های تبریزی موجب نارضایتی و ناراحتی هواداران تراکتورسازی شده است برای مثال مسابقه گسترش فوتبال تبریز و فجرسپاسی شیراز در تبریز برگزار و جریان مسابقه از شبکه استانی سهند در حال پخش است در همان ساعت تراکتورسازی در اصفهان با سپاهان مسابقه حساس دارد شبکه ورزش و شبکه ۳ نیز به سایر مسابقات اختصاص دارد حال انبوه هواداران می خواهند مسابقه حساس تراکتور و سپاهان را ببینند از کجا؟

حال هواداران از موضوع ناراحت بوده و در مراجعه به باشگاه و کانون هواداران درخواست دارند که مسابقات به صورت معقول و در دو روز برگزار گردد تا آنها بتوانند از هر دو مسابقه تیم های تبریزی استفاده نمایند.

باشگاه تراکتورسازی از اعتماد هواداران به باشگاه نهایت سپاس و امتنان را دارد لذا از مسئولین درخواست دارد که جدول مسابقات تیم های تبریزی طوری تنظیم نمایند که مسابقات در دو روز برگزار گردد.

این موضوع خیلی راحت بوده و مشکلی را در برنامه ریزی‌ها ایجاد نمی کند و ضمنا از بعضی سمپاشی‌ها و ایجاد شائبه‌ها نیز جلوگیری می نماید.

مسئولین سازمان لیگ همیشه تعامل خوبی با باشگاه‌ها داشته و توجه خاصی به رفع مشکلات دارند لذا انتظار می‌رود این مشکل تبریزی‌ها را نیز هرچه سریعتر حل نمایند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391