برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حکم کمیته انضباطی علیه پرسپولیس را برای ما ارسال کن

دوشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۹ — باشگاه خبرنگاران

درپی دعوای حقوقی که بین باشگاه پرسپولیس و آرفی در فیفا مطرح شده است فدراسیون جهانی فوتبال از آرفی خواست حکمی که توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران صادر شده را برای آنها ارسال کند.

تیم پرسپولیس

اشپیتیم آرفی پس از آنکه در کمیته انضباطی فدراسیون برای دریافت مطالبات خود از پرسپولیس حکم گرفت ، شکایت خود را به فیفا برد.

بیش از یک سال پیش ناگهان موج خبری به راه افتاد که حکم صادر شده و به زودی از پرسپولیس ۶ امتیاز کسر می شود.

در آن زمان مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه وارد عمل شد و خیلی زود مشخص کرد ادعاهای مطرح شده کذب است. او در این مدت دفاعیاتی را انجام داد که نتیجه آن به تعویق افتادن صدور حکم بوده است و فیفا هنوز درگیر این پرونده است.

پرسپولیسی‌ها در دفاع از خود بر این مسأله تاکید داشتند که مرجع رسیدگی به اختلاف بر اساس مندرجات قرارداد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بود که چنین هم شده و حکم نیز صادر شد.

فیفا در اخرین اقدام خود در نامه ای به آرفی از وی خواسته است دادخواست ارایه شده به کمیته انضباطی تاریخ دادخواست و رأی صادره را برای این نهاد ارسال کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391