برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میزبانی راه آهن و نفت مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه تختی قطعی شد

دوشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۱ — فارس

در دیدار مشترک مسئولان یگان ویژه و سرپرست سازمان لیگ میزبانی راه آهن و نفت مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه تختی قطعی شد. خبرگزاری فارس: میزبانی راه آهن و نفت مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه تختی قطعی شد

به نقل از سایت سازمان لیگ، نشست مشترک مسئولان یگان ویژه نیروی انتظامی و سرپرست سازمان لیگ برتر، با حضور سرهنگ پاسدار جان‌نثاری جانشین فرماندهی یگان‌های ویژه نیروی انتظامی کشور و سرهنگ عرب‌سرخی فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ، سرهنگ پیر حیاتی معاون عملیاتی یگان ویژه و سروان علی نیکزاد نماینده خدمات و منابع یگان ویژه تهران بزرگ در دفتر رئیس سازمان لیگ برگزار شد.

سرهنگ پاسدار جان‌نثاری جانشین فرماندهی یگان‌های ویژه نیروی انتظامی در مورد این نشست به سایت سازمان لیگ گفت: هدف کلی ما از جلسه این بود که ورزش فوتبال به بهترین شکل و شرایط برگزار شود و بتواند آرامش مناسبی برای تماشاگران فراهم آورد.

وی ادامه داد: بر اساس ابلاغیه AFC در هر باشگاه یک نفر به عنوان افسر امنیتی تعیین و افسر رابط بین باشگاه و یگان ویژه قرار می‌گیرد و همچنین در این نشست مقرر شد در آینده نزدیک، افسران امنیتی در باشگاه‌ها سازماندهی شوند و این امر با به کارگیری نیروی انسانی آموزش دیده مقدور خواهد شد.

جان‌نثاری خاطرنشان کرد: یگان ویژه در فکر برنامه‌ریزی برای پلیس ورزشگاه و مدیریت میدانی است که در این جلسه مصوب شد. همچنین در این نشست مقرر شد که خود باشگاه‌ها در طرح سه ساله امنیت ورزشگاه‌ها را تعیین کنند. همچنین به زودی جلسه‌ای با مدیران باشگاهی و مسئولین فوتبال در مورد امنیت فوتبال در ورزشگاه با هماهنگی یگان ویژه جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

مهدی تاج، سرپرست سازمان لیگ در پاسخ به این پیشنهاد گفت: من با این پیشنهاد موافقم و سازمان لیگ آمادگی دارد هر اقدامی که لازم است انجام دهد. ما با یگان ویژه نیروی انتظامی برای انجام هرچه بهتر این کار همکاری لازم را انجام خواهیم داد.

سرپرست سازمان لیگ همچنین در حاشیه این نشست عنوان کرد: تیم‌های راه آهن و نفت تهران در مقابل تیم‌های پرسپولیس و استقلال می‌توانند در ورزشگاه تختی به میدان بروند تا این باشگاه‌ها بتوانند از ابزار میزبانی که برای آنها درآمدزا است استفاده کنند و خوشبختانه این امر مصوبه شورای تامین را هم در پی دارد.

تاج در پایان گفت: استفاده از دو ورزشگاه سطح A تهران باعث می‌شود فشار بازی‌ها از ورزشگاه آزادی برداشته شده و همچنین این موضوع امتیازات زیادی برای ما به همراه خواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391