برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به هم نخوردن استقلال و پرسپولیس تا فینال جام حذفی اتفاقی بود

سه‌شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۴ — گل

هیچ عمدی برای اینکه این دو تیم تا فینال به هم نخورند وجود نداشت. گوی‌ها که شامل شماره و نام تیم‌ها بود تقسیم شده بود

فریبرز محمود زاده، مسوول برگزاری رقابت های لیگ که دیروز برگزارکننده مراسم قرعه کشی جام حذفی باشگاه های کشور بود، درباره نحوه قرعه کشی به نکاتی اشاره کرد.

وی در این باره گفت: مراسم قرعه کشی جام حذفی دیروز برگزار شد و ما سعی کردیم مراسم به نحو احسن انجام شود.مهمترین نکته این بود که همه چیز بر اساس قرعه و تصادف اتفاق بیفتد و توازن برقرار شود که خوشبختانه همین اتفاق هم افتاد.محمودزاده ادامه داد: نمایندگان خبرگزاری‌ها و سایتها، روزنامه‌ها و فیلمبرداران و گزارشگران رسانه ملی در مراسم حضور داشتند و اتفاقا نزدیک ما بودند که قرعه‌ها را برمی داشتیم. فیلم قرعه کشی هم موجود است، در زمانی که بحث قرعه کشی تیم های لیگ برتری پیش آمد، گوی‌ها در یک طرف و شماره‌ها هم در طرف دیگر قرار گرفته بودند اما بر حسب تصادف استقلال و پرسپولیس چنین وضعیتی پیدا کردند وهیچ عمدی برای اینکه این دو تیم تا فینال به هم نخورند وجود نداشت. گوی‌ها که شامل شماره و نام تیم‌ها بود تقسیم شده بود.

وی در پایان گفت: جام حذفی جام شگفتی هاست و ما دوست داریم این جام جذاب تر باشد و بازی های زیبایی اتفاق بیفتد.ما هم دوست داشتیم استقلال و پرسپولیس زودتر از فینال به هم برسند اما خب قرعه کشی و تصادف باعث شد تا این اتفاق نیفتد. در هر حال دو فصل پیش در جام حذفی استقلال و پرسپولیس پیش از فینال به هم رسیدند و هیچ مشکلی هم پیش نیامد. بر خلاف نظر برخی ما دوست داریم بازیهای جذاب زودتر وارد رقابتهای جام حذفی شود این جام نام حذفی را با خود به همراه دارد و همین که با تک بازی ممکن است تیم های بزرگ حذف شوند، این جام را جام شگفتی‌ها می دانند. در همه جای جهان هم جام حذفی جام شگفتی هاست و فرصتی است تا تیم های گمنام توانایی هایشان را نشان دهند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391