برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناصر فریاد شیران: به قول مایلی کهن، هاشمی طبا علامه دهر است

شنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۵ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس فوتبال ایران گفت: با توجه به صدماتی که ورزش کشور ما در سالهای اخیر متحمل شده پست وزیری در وزارت ورزش شایسته هاشمی طبا است زیرا به گفته مایلی کهن وی علامه دهر است.

ناصر فریادشیران

ناصر فریاد شیران اظهار داشت: در هشت سال گذشته ورزش ما صدمات زیادی را متحمل شد که علت آن عدم مدیریت برخی‌ها و عدم آگاهی و آمادگی آنان از سیستم ورزش قهرمانی و همگانی بود، البته نباید کتمان کنیم که ما در مقاطعی نیز نتایج خوبی را بدست آورده ایم که این موفقیت های‌ها هم حاصل زیرسازی های هاشمی طبا در ادوار گذشته بوده و اکنون نیز هر فردی که بخواهد عهده دار سمت وزیری در ورزش شود باید زمان زیادی را صرف انتخاب مدیران کند البته مدیرانی که با ورزش آشنا باشند نه اینکه مدیر غیرورزشی باشند و در ورزش فعالیت کنند که در این میان هاشمی طبا بهترین گزینه است زیرا به قول مایلی کهن وی علامه دهر است.

وی افزود: فائقی، داورزنی،‌ هاشمی طبا و دادکان همگی در طول مسئولیت خود در ورزش کشور تلاش کردند و زحمت کشیدند اما امروز فردی باید در رأس وزارت ورزش قرار گیرد که تاکنون کمک زیادی به ورزش کرده و از امور ورزشی مطلع است و به عقیده من ما در زمان فعالیت هاشمی طبا در حوزه ورزش دوران طلایی ورزش را سپری کردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391