برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح‌الله‌زاده: مگر می‌شود با قلعه‌نویی حرف نزنم؟

چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۴ — فارس

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ‌مگر می‌شود با قلعه‌نویی حرف نزنم او خودش بمب روحیه است و نیازی به این مسائل ندارد.

علی فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه تا امروز به اردوی استقلال نرفته گفت: فرصت نکردم ولی قرار است امروز به آنجا بروم و با توجه به اینکه یک مربی آگاه و توانمند تیم را رهبری می‌کند مشکلی وجود ندارد.سال گذشته هم کادر فنی ما خم به ابرو نیاوردند و تیم قهرمان شد و مطمئنا امروز استقلال در حمایت از هواداران خود تیم تایلندی را شکست می‌دهد.

وی افزود: هر چند حریف تیم تایلندی نیست ولی ۹ بازیکن خارجی دارد اما با کمک بازیکنان و کادر فنی آنها را شکست خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کنید زودتر به اردوی استقلال می‌رفتی، گفت: اردو رفتن کار مدیر باشگاه نیست تیم سرپرست دارد و معاونین هم کارها را انجام می‌دهند. مدیر فقط باید برای هماهنگی کارها را انجام دهد.

خبرنگاری پرسید شما با قلعه‌نویی مشکلی ندارید که فتح‌الله‌زاده گفت: هیچ وقت با قلعه‌نویی مشکلی نداشتم. متاسفانه رسانه‌ها کوچکترین اختلاف سلیقه را بزرگ می‌کنند. نباید این اتفاق صورت بگیرد البته اگر اختلاف نظر در یک مجموعه وجود نداشته باشد، پیشرفتی حاصل نمی شود.

وی در خصوص ناراحتی‌های قلعه‌نویی گفت: مشکل خاصی نیست قلعه‌نویی ناراحت بود اما همیشه از این حرف‌ها مطرح می‌شود. او از حرف های دوستان ناراحت بود اما امیدوارم این مسئله حل شود. زمان‌هایی ما دور هم جمع می‌شویم و می‌گوییم یک تیم را ۶ تایی می‌کنیم اما اینکه کسی پشت سر کسی حرف زده باشد، درست نیست.

وی در خصوص اینکه آیا شما پشت قلعه‌نویی هستید یا خیر،‌گفت: من پشت همه هستم دو تا دوست آمده‌اند و حرفی را زده‌اند که این سوءبرداشت‌ها شده اما دیروز هم مصاحبه نکردم و ترجیح می‌دهم امروز هم با توجه به بازی حساس صحبتی انجام ندهم اما وظیفه من حمایت از قلعه‌نویی است. انشاءالله کارها هم زود پیش خواهد رفت.

وی در پاسخ به این سؤال که شما با قلعه‌نویی صحبت می‌کنید و آیا قصد روحیه دادن به او را ندارید گفت:‌مگر می‌شود با قلعه‌نویی حرف نزدم او خودش بمب روحیه است و نیازی به این مسائل ندارد.

فتح‌آلله‌زاده در خصوص مشکلات مالی باشگاه تاکید کرد: بازیکنان ما پولکی نیستند و شما دیدید که آندو باشرف‌تر از این صحبت‌ها است البته من مقصرم که پولش را ندادم اما اینکه او بازی نمی‌کند به خاطر نگرفتن پولش نیست.او مصدوم است و حتی اگر بگوییم با مصدومیت بازی کن برای ما بازی می‌کند و مطمئنا در تایلند نیز به یاری تیم ما خواهد شتافت.

وی در پایان در خصوص نتیجه بازی امشب گفت: فکر می‌کنم با خواست خدا امروز با دست پر از زمین خارج شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391