برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نوعی: لباس های تمرین استقلال در شان آبی‌ها نیست

سه‌شنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۹ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی استقلال گفت: از سیموئز ناراحت نیستم چرا که من سال گذشته به فتح اله زاده گفتم لباس های تمرین استقلال نباید رنگش اینچنین باشد.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه نوعی افزود: سیموئز حق دارد که بگوید رنگ لباس تمرین استقلال مناسب نیست و این رنگ به عنوان شب رنگ در خیابان های پرتقال استفاده میشود.

وی در ادامه اضافه کرد: من در سال گذشته به فتح اله زاده گفتم که رنگ لباس تمرین استقلال باید آبی یا سفید باشد یعنی دو رنگ اصلی که استقلال در بازی های خود از آن استفاده می کند.

قلعه نوعی تصریح کرد: تیم بارسلونا برای چگونگی نوشتن اسم بازیکنان پشت پیراهنشان از هزار نفر کمک میگیرد تا به بهترین شکل نوشته شود ولی در ایران باید بر سر رنگ لباس و نوع توپ بحث شود.

وی در خصوص اعتراضش به توپ فوتبالی که در بازی‌ها مورد استفاده قرار میگیرد گفت: من به برند و نام شرکت توهینی نکردم بلکه به توپی که بازیکنان با آن بازی میکنند اعتراض دارم و من نگران بازیکنانم هستم چراکه خودم در بیرون از زمین تماشاگر بازی هستم.

سرمربی استقلال بیان داشت: زمین فوتبال اگر خوب نباشد مانند زمین حافظیه موجب آسیب دیدگی بازیکنان میشود و توپ هم به این شکل است و اگر استاندارد نباشد بازیکن هم آسیب میبیند و هم نمیتواند بازی خود را به نحو احسنت انجام دهد.

وی تصریح کرد: من با جعفری دوست هستم و خوشحال میشوم که از من شکایت کند و من پاسخ او را بدهم چراکه این توپها استاندارد نیستند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391