برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

راند جدید علیپور – قلعه نویی : کارت بازی مهدی نظری صادر نمی شود

جمعه، ۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۴ — گل

در هیاهوی رسول خطیبی و حرف های پس از بازیش کسی یادش نبود از امیر قلعه نویی درباره غیبت معنادار مهدی نظری سوال کند.نظری در اردوی استقلال نبود و در بازی هم شرکت نکرد

مجید صالح و محمد مهدی نظری

نظری در اردوی استقلال نبود و در بازی هم شرکت نکرد.دلیل غیبت او در این بازی چیزری نبود غیر از صادر نشدن کارت بازیش توسط سازمان لیگ.سازمان لیگی که هنوز کارت بازی مهاجم استقلال را صادر نکرده.

در حالی که نظری یکی از اولین خریدهای استقلال در فصل اخیر بود صادر نشدن کارت بازی او تا این لحظه فقط یک دلیل دارد.کمیته منشور اخلاقی مانع از صدور کارت بازی او شده.احضار نظری به کمیته منشور در هفته های قبل سر و صدای بزرگی به پا کرد اما بعد از آن اعلام شد که در جلسه خبری نبوده.البته امکان دارد صادر نشدن کارت بازی نظری ربطی هم به مجادله لفظی علیپور و قلعه نویی داشته باشد.شاید هم ربط پیدا کند به دوست امیر قلعه نویی که کمیته منشور پایش را کرده در یک کفش که دیگر نباشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391