برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلفکار: بازیکنان ۳۰ درصد قرارداد خود را گرفته‌اند

چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۵۹ — فارس

عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: نسبت به زمانی که گذشته پرداخت مناسبی داشتیم و اکثر بازیکنان حدود ۳۰ درصد از قرارداد خود را دریافت کردند.

محمدجواد دلفکار در مورد شرایط تراکتورسازی گفت: وضعیت تیم خوب است. روز گذشته هیئت مدیره جلسه داشت و در مورد مسائل مختلف تیم به صحبت پرداختیم. همچنین گزارشی از عملکرد و برنامه‌های تیم از سوی حمید زینی‌زاده عنوان شد. پس از پایان جلسه با تمامی اعضا به تمرین تیم رفتیم و عملکرد بازیکنان را نظاره کردیم.

وی افزود: به نسبت قرارداد بازیکنان و زمانی که از فصل گذشته است مطالبات آنها پرداخت شده و تاکنون اکثر بازیکنان چیزی در حدود ۳۰ درصد از قراردادشان را گرفته‌اند. با توجه به زمانی که گذشته در پرداختی‌ها مشکلی نداشتیم.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه شایعه شده پول بازیکنان عقب افتاده است و آنها قصد اعتصاب دارند، گفت: این شایعاتی است که بعضا برخی‌ها با کم‌لطفی در مورد تیم اعلام می‌کنند اما چنین مشکلی وجود ندارد.

وی در ادامه تاکید کرد: سعی ما این است که امسال در لیگ برتر اول شویم تیم بسیار خوبی را بستیم و سرمربی تیم مجید جلالی فردی فنی، در کار خود ماهر و بی‌حاشیه است. مدیرعامل باشگاه نیز در این فصل به بحث‌های جنجالی وارد نمی‌شود و دیگر زیاد حاشیه‌ای از تراکتورسازی در رسانه‌ها و مطبوعات نمی‌بینیم. قبلا شرایط فرق می‌کرد به هر حال وقتی تجربه زیاد می‌شود مطمئنا شرایط فرق می‌کند. باید کار در اولویت ما باشد چرا که وقتی مسائل روی سایت‌ها و رسانه‌ها می‌روند کمی تمرکز تیم به هم می‌خورد.

دلفکار در مورد اینکه آیا اعتقاد دارد محمد حسین جعفری مدیرعامل سابق تراکتورسازی زیاد به مباحث حاشیه‌ای می‌پرداخت، عنوان کرد: به هر حال آن زمان جنجال بیشتری می‌شد و گفتم با توجه به تجربه‌ای که به دست آوردیم این مسائل امروز خیلی کمتر شده است.

عضو هیئت مدیره تراکتورسازی در مورد اینکه پس از عدم نتیجه‌گیری در دو هفته اول حمید زینی‌زاده به اعضای تیم اولتیماتوم داد و اعلام کرده بود این کار را به این خاطر انجام می‌دهد که هیئت مدیره نیز به او فرصت نمی‌دهد، عنوان کرد: شاید لفظ اولتیماتوم درست نباشد اما به طور طبیعی وقتی هزینه می‌شود در عوض آن نتیجه هم می‌خواهیم. بالاخره سرمربی و مسئولان تیم باید پاسخگو باشند. طبیعی است هواداران متعصب تراکتورسازی از تیم‌شان قهرمانی می‌خواهند. ما تمام تلاش‌مان را برای موفقیت تیم می‌کنیم و از مجموعه خود حمایت می‌کنیم و در عوض هزینه حمایتی که انجام شده است نتیجه می‌خواهیم.

دلفکار در مورد اینکه آیا تراکتورسازی از لحاظ مالی مشکلی ندارد، اظهار داشت: وقتی که خود را با فوتبال اروپا مقایسه می‌کنیم می‌بینیم که در آنجا هر چقدر بیشتر هزینه شود دولت بیشتر نفع می‌برد چرا که مالیات بیشتری می‌گیرد اما در ایران کارخانه‌ها تیم فوتبال دارند و به نحوی دست‌شان در جیب دولت است چرا که درآمدزایی نمی‌کنند. از طرفی دیگر فوتبال مورد علاقه مردم است و این مسئله باعث شده سوءاستفاده شود. این مسئله دلیلی نباید باشد که زحمات اعضای سایر رشته‌ها نادیده گرفته شود. چرا باید اینقدر هزینه‌های فراوان در فوتبال صورت بگیرد.

وی افزود: در دیوار باشگاه تراکتورسازی جام‌های فراوانی وجود دارد اما وقتی بررسی می‌کنیم می‌بینیم که اکثر این جام‌ها را سایر رشته‌ها آورده‌اند و در فوتبال نتیجه چندانی گرفته نشده است. با این وجود هزینه فراوانی که در فوتبال می‌شود سایر رشته‌ها را تعطیل کرده است نباید اجازه دهیم چنین سوء استفاده‌ای از علاقه مردم به فوتبال شود. اگر در اروپا پول زیادی به فوتبالیست‌ها می‌دهند به آن خاطر است که درآمدزایی دارند اما اکنون در ایران چنین بستری فراهم نیست. به عنوان سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی و به عنوان یک کوچکتر از مسئولان درخواست می‌کنیم به این موضوع وارد شوند چرا که تامین این هزینه‌های میلیاردی بسیار سخت است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391