برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غریبی و کار دشوار برای بازگشت به ترکیب اصلی پرسپولیس

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۷ — گل

با وجود مصدومیت علی عسگری و نرسیدن او به بازی با ملوان غریبی می تواند امیدوار باشد که در صورت ناآمادگی یونس شاکری حداقل به لیست ۱۸ نفره برسد

یکی از جوان های شاخص لیگ دوارزدهم که حضورش خیلی زود در پرسپولیس قطعی شده بود حالا در اولین نمایش برخی هواداران این تیم را از داشتن یک جوان تاثیرگذار در ترکیب تیم شان نا امید کرده است.

میلاد غریبی که در سه بازی نخست پرسپولیس تنها یک بار به لیست ۱۸ نفره تیم جدیدش رسید و البته به عنوان بازیکن آلترناتیو هم به میدان نرفت در دیدار با سایپا به خاطر بیماری غلامرضا رضایی و عدم اعتماد دایی به نوروزی و علی عسگری در بال راست خط حمله به میدان رفت.

در واقع به نظر می رسید انگیزه غریبی برای نشان دادن توانایی های خود در اولین بازی و مقابل تیم سابقش کیفیت واقعی او را به دایی و هوادران پرسپولیس نشان دهد اما در کرج او خیلی کم صاحب توپ شد و در چند نوبت هم که صاحب توپ شد توپ را لو داد تا نخستین گزینه تعویض باشد.

این مهاجم تند و تیز گچسارانی در این بازی به هیچ وجه نتوانست شایستگی هایش را نشان دهد و برعکس پیام صادقیان که در همان بازی اول با یک پاس گل و نمایش تاثیرگذار خودش را به دایی ثابت کرد از فرصتی که در اختیارش قرار گرفت بهره نبرد تا در بین دو نیمه از بازی بیرون برده شده و جایش را به محمد عباس زاده بدهد .

البته قطعا این نمایش نا امید کننده نمی تواند ملاکی برای قضاوت درباره ادامه راه غریبی در پرسپولیس باشد اما با وجود ترافیکی که در فازحمله بین بال های پرسپولیس وجود دارد شاید دوباره خیلی سخت نوبت بازی به این بازیکن سریع و با تکنیک برسد.
البته با وجود مصدومیت علی عسگری و نرسیدن او به بازی با ملوان غریبی می تواند امیدوار باشد که در صورت ناآمادگی یونس شاکری حداقل به لیست ۱۸ نفره برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391