برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین بعد از ظهر امروز استقلال ؛کاور قرمز بر تن مجیدی

سه‌شنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۰۸ — فارس

تمرینات تیم فوتبال استقلال برای رویارویی مقابل سپاهان عصر امروز در محل کمپ این باشگاه برگزار شد.

تیم استقلال

در این تمرین که از ساعت ۱۹:۰۰ آغاز شد، در ابتدا بازیکنان وسط زمین جمع شدند و امیر قلعه‌نویی به مدت ۱۰ دقیقه در خصوص نحوه تمرینات امروز با آنها صحبت کرد و سپس بازیکنان زیر نظر حاج قاسم مربی بدنساز استقلال به انجام کارهای نرمشی و کششی پرداختند تا بدن‌های خود را گرم کنند و برای تمرینات اصلی آماده شوند.

* حدود ۴۰۰ نفر از هواداران در کمپ محل تمرین استقلال حضور داشتند که اکثر آنها به دلیل سالروز شهادت امیرالمؤمنین پیراهن سیاه بر تن داشتند.

* تعدادی از پیشکسوتان باشگاه استقلال از جمله شاهرخ بیانی، فرزاد مجیدی، سیروس دین‌محمدی، مهدی فنونی‌زاده در تمرینات حضور داشتند و از نزدیک عملکرد بازیکنان را آنالیز می‌کردند.

* سه بنر عکس‌های فتح‌الله‌زاده، منصور پورحیدری و امیر قلعه‌نویی با آجر در صندلی‌های تماشاگران نصب شده بود.

*‌ به دلیل ازدحام هواداران محل ورود به کمپ استقلال بسیار شلوغ بود و به دلیل کثرت ماشین‌ها به سختی بازیکنان استقلال وارد کمپ می‌شدند.

*‌ تعدادی از فرزندان بازیکنان استقلال در تمرین امروز استقلال حاضر بودند که امیر قلعه‌نویی با آنها بسیار گرم گرفته بود. فرزندان بازیکنان پشت دروازه با یک توپ به بازی می‌پرداختند.

* بازیکنان در این تمرین با لباس‌های یک دست سبز حاضر بودند.

* هاشم بیک‌‌زاده، ساموئل و احمد جمشیدیان سه بازیکن غایب تمرین امروز استقلال بودند. هواداران هم نگران وضعیت این سه بازیکن بودند و در خصوص مصدومیت بیک‌زاده و جمشیدیان از دکتر نوروزی پزشک استقلال سؤالاتی را می‌پرسیدند.

* در ادامه تمرین بازیکنان تمرین حفظ توپ و پاس‌های روی زمین و کوتاه را تمرین کردند. قسمت بعدی تمرین بازی آقا وسط بود که برخی بازیکنان با به تن کردن کاور قرمز و بنفش وظیفه داشتند توپ را از سایر بازیکنان بگیرند.

* نکته جالب در این تمرین این بود که فرهاد مجیدی یک کاور قرمز بر تن داشت و متمایزتر از سایر بازیکنان بود.

* دروازه‌بانان به صورت اختصاصی تمرین می‌کردند و هواداران به شدت پیگیری آمادگی مهدی رحمتی برای دیدار با سپاهان بودند.

* بر اساس اعلام کادر فنی استقلال تمرینات فردای استقلال پشت‌ درهای بسته خواهد بود.

* بخش اصلی تمرین به گلزنی مهاجمان مربوط بود در این بخش بازی‌سازی از خط دفاعی شروع می شد، مدافعان توپ‌ها را برای هافبک‌ها ارسال می‌کردند و آنها سعی می‌کردند هافبک‌های کناری را صاحب توپ کنند در این بخش از تمرین هافبک‌های راست و چپ وظیفه داشتند توپ را به مهاجمان برسانند تا آنها گلزنی کنند. در این بخش از تمرین فرهاد مجیدی آماده‌ترین بازیکن بود و تقریباً ۹۰ درصد از توپ‌هایی که به او می‌رسید به گل تبدیل می‌شد. فرهاد مجیدی با آمادگی خود در این بخش از تمرین بارها مورد حمایت هواداران حاضر در تمرین شد. در این بخش از تمرین ستار همدانی به عنوان یکی از اعضای کادر فنی استقلال تأکید ویژه‌ای روی مدافعان استقلال داشت که در جریان بازی فاصله خود را حفظ کنند و به همدیگر نزدیک باشند.

* امیر قلعه‌نویی در جریان تمرین و بازی دست‌گرمی تأکید ویژه‌ای روی بازی تهاجمی از سوی بازیکنان بود و حتی به هافبک‌ها تأکید می‌کرد بعد از اینکه توپ را با سانتر برای مهاجمان ارسال کردند خودشان هم به خط حمله اضافه شوند.

* در بخش بعدی تمرین بازیکنانی نظیر جواد نکونام، تیموریان، آرش برهانی و سیاوش اکبرپور با استفاده از موانعی ضربه کاشته پشت محوطه ۱۸ قدم را تمرین کردند که خود قلعه‌نویی به بازیکنان کاشته‌زن نکاتی را در خصوص چگونگی ضربه زدن به توپ آموزش می‌داد.

* نیکبخت واحدی از ناحیه بالای زانو دچار یک مصدومیت جزئی شد که به دستور پزشکان روی ناحیه آسیب‌دیده یخ گذاشت.

* امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال از جمله بازیکنان دیگری بود که به دلیل فشار تمرینات و پس از پایان تمرین روی هر دو زانوی خود یخ گذاشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391