برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین امروز تراکتورسازی

چهارشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۷ — ایسنا

بازیکنان تراکتورسازی آخرین تمرین این تیم را با حضور پرشور هواداران تیم‌شان برگزار کردند.

تیم تراکتورسازی تبریز

تمرین امروز تراکتورسازان از ساعت ۱۷:۳۰ در زمین چمن اختصاصی باشگاه تراکتورسازی پیگیری شد و بازیکنان پس از پایان تمرین راهی هتل شدند.

بازیکنان پس از گرم کردن بدن‌های خود شروع به فوتبال دست‌گرمی کردند و بعد از آن نیز بازیکنانی که در لیست ۱۸ نفره بازی فردا نبودند، به پاسکاری پرداختند.

حدود ۸۰۰ نفر از هواداران تراکتورسازی از تمرین امروز این تیم استقبال کردند و تک تک بازیکنان این تیم را تشویق کردند. باشگاه تراکتورسازی جایگاه اختصاصی برای خبرنگاران و عکاسان تعبیه کرده است که در گذشته وجود نداشت.

مرتضی اسدی کاپیتان تراکتورسازی که در بازی فردا حضور نخواهد داشت، به همراه پسر خود در تمرین امروز شرکت کرده بود، به صورت اختصاصی به تمرین پرداخت.

حضور کریم انصاری فرد در این تمرین با استقبال هواداران رو به‌رو شد. انصاری فرد که احتمال غیبتش در بازی فردا وجود داشت، با حضور در تمرین امروز تراکتورسازان این شائبه را برطرف کرد.

مجید جلالی در پایان تمرین نکات فنی را به بازیکنان گوشزد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391