برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشویق علیرضا محمد و سپهر حیدری از سوی تماشاگران

جمعه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۳۳ — تسنیم

خبرنگاران رسانه‌های گروهی به دلیل ناهماهنگی‌های بوجود آمده، مشکلات زیادی برای ورود به ورزشگاه فولاد شهر اصفهان داشتند.

دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن از هفته دوم لیگ برتر هم اینک در ورزشگاه فولادشهر در جریان است که حاشیه های قبل از شروع این بازی را می خوانید:

* نیروی انتظامی مستقر در اطراف ورزشگاه فولادشهر اصفهان هنگام ورود خبرنگاران رسانه‌های‌ مختلف، مشکلات بسیاری را برای آنان ایجاد کردند و به بهانه اینکه پارکینگ ورزشگاه فولادشهر گنجایش لازم را ندارد، اجازه ورود خودروهای خبرنگاران را به ورزشگاه ندادند. این در حالی است که برخی از خبرنگاران پس از هماهنگی با مسئولان کانون هواداران ذوب‌‌آهن وارد ورزشگاه شده و هنگام ورود به پارکینگ با صدها جای خالی خودرو مواجه شدند.

* در فاصله یک ساعت به آغاز بازی، هواداران پرسپولیس ۳۰ درصد از جایگاه مخصوص به خود در ورزشگاه فولادشهر را پر کرده بودند و تعدادی از هواداران نیز در چمن‌های پشت درهای جنوبی ورزشگاه فولادشهر اصفهان مستقر شدند.

* هواداران تیم ذوب‌آهن نیم ساعت قبل از شروع بازی تنها نیمی از جایگاه مخصوص به خود را پر کرده بودند و نزدیک به ۳ هزار صندلی مخصوص هواداران ذوب‌آهن در آن ساعت خالی از تماشاگر بود.

* کری خوانی هواداران تیم فوتبال پرسپولیس برای ذوبی‌ها از نکات حاشیه ای جالب این دیدار است.

* هواداران پرسپولیس پیش از آغاز بازی و هنگام گرم کردن بازیکنان دو تیم، به تشویق سپهر حیدری و علیرضا محمد دو بازیکن تیم ذوب‌آهن که سابقه بازی در پرسپولیس را دارند، پرداختند.

* پرسپولیسی‌ها پیش از آغاز بازی با لباس سبز فسفری و ذوبی‌ها با لباس بنفش مشغول گرم کردن خود بودند.

* پرسپولیسی‌ها قبل از خروج از زمین، برای آنکه خود را آماده بازی کنند، با دروازه‌بان تیم خود به تمرین پنالتی پرداختند.

* ۷ هزار بلیت برای این مسابقه در نظر گرفته شده بود، اما اکثر جایگاه هواداران ذوب‌آهن همچنان خالی از تماشاگر است.

* پیام صادقیان مهاجم فصل گذشته ذوبی‌ها که پیش از این گفته می‌شد در ترکیب پرسپولیس حضور دارد، در ترکیب این تیم قرار نگرفت.

* با وجود اینکه گفته می‌شد «گئورک کاسپاروف» دروازه‌بان ذوب‌آهن به دلیل مصدومیت در ترکیب این تیم قرار نمی‌گیرد در این مسابقه به جای مسعود همامی دروازه بان شماره یک ذوب‌آهن در ترکیب این تیم قرار گرفت.

* مسئولان باشگاه ذوب‌آهن هنگام افطار از خبرنگارانی که وارد ورزشگاه شده بودند، از آنان پذیرایی کردند.

این دیدار از ساعت ۲۲:۱۵ امشب در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان آغاز شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391