برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر عامل تراکتور : حمایت کامل از جلالی

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۵ — گل

از نظر کسب نتیجه نظر ما وهواداران را تامین نکرد ،با این حال ما دچار تزلزل ویا شک وتردید نشده ایم وبه تیم وکادر فنی خود اطمینان داریم

تراکتور سازی هفته دوم لیگ را با یک تساوی خانه گی به پایان رساند تا نگرانی هواداران این تیم از عملکرد این تیم خود را کم وبیش نشان دهد ، برای آگاهی از آخرین وضعیت تراکتور سازی وارزیابی مدیریت این باشگاه در خصوص نتایج بدست امده گفتگوی را با زینی زاده انجام داده ایم که از نظر تان می گذرد.

عملکرد تیم تان را چگونه ارزیابی می کنید؟

تراکتور سازی طبق روال فصول گذشته هفته اول را خوب شروع نکرد اما انتظار ما این بود که در بازی دوم ۳ امتیاز بازی را کسب می کردیم تا هم بلحاظ روحی وروانی وهم از نظر رقابت با دیگر مدعیان عقب نمی ماندیم ،تیم ما هر چند نسبت به بازی اول بازی بهتری را ارائه نمود ولی از نظر کسب نتیجه نظر ما وهواداران را تامین نکرد ،با این حال ما دچار تزلزل ویا شک وتردید نشده ایم وبه تیم وکادر فنی خود اطمینان داریم که در بازی های پیش رو انتظارات را بر آورد خواهند کرد، ما برحمایت کامل خود را از کادر فنی تاکید می کنیم.

آیا بعد بازی با کادر فنی جلسه ای را برگزار کرده اید؟

ما یک کمیته ارزشیابی داریم که علاوه بر تیم خود مان تیم های دیگر را هم بطور کامل آنالیز می کنند وعملکرد تک تک بازیکنان را طبق فرمول بخصوصی به ثبت می رسانند که یک نسخه از این آنالیز در اختیار کادر فنی قرار می گیرد که در واقع نقاط ضعف وقوت را بطورکامل مشخص می‌کند ، ما یک جلسه را با بازیکنان ویک جلسه هم با کادر فنی قبل از سفر به اصفهان خواهیم داشت تا بنوعی تیم را آماده یک سفر مهم وتعیین کننده بنماییم.

تعیین کننده از چه نظر، آیا شرط وشروطی با آقای جلالی داشته اید؟

هیچ شرط وشروطی را ما مطرح نکرده ایم ، اما موضوعی که هست مدیریت باشگاه هم همچون آقای جلالی حکمی را از هیات مدیره وسها مداران این باشگاه دریافت کرده که باید به آنها جوابگو باشد ، ما برای این فصل اهداف خود را تعریف کرده ایم وخواسته هایمان هم از آقای جلالی ازروز اول مشخص شده است و چیزی را ما از نظر امکانات واردوو جذب بازیکن وپرداختی کم نگذاشته ایم ، تراکتور سازی از جمله تیم های بوده که ۳۰ درصد پرداختی بازیکنان وکادر فنی را قبل شروع مسابقات پرداخت نموده است. لذا در خصوص عملکرد کادر فنی معیار ما عقب نماندن از دیگر مدعیان است ، هر چند اینرا نیز بخوبی می دانیم که نمی توان عملکرد فنی هفته های آغازین تراکتور سازی را با دو تیم سپاهان واستقلال مقایسه نمود که هیچ تغییر وتحولی از نظر کادر فنی تجربه نکرده اند.

پس با این حساب سفر به نصف جهان وبازی با دو تیم ذوب آهن وسپاهان در سرنوشت آقای جلالی تعیین کننده است ؟

ببینید شرایط تراکتور سازی شرایطی نیست که ما بخواهیم حتی یک هفته را هم از دست بدهیم ، طبق فرمول رایج برای کسب قهرمانی ما از دو بازی خانگی وبیرون از خانه ۴ امتیاز را باید کسب کنیم ،از مجموع ۹۰ امتیاز کامل بازی‌ها فعلا ۸۴ امتیاز باقی مانده وما برای بازی با ذوب آهن امید واریم تساوی خانگی مقابل گسترش را با برد در اصفهان جبران کنیم ، اگر این اتفاق عملی شود مطمئنا مقابل سپاهان هم تکرار پیروزی دو از دسترس نخواهد بود ، هر چند کسب حداقل امتیازات این دو بازی همراه با ارائه بازی های در خور می تواند ما را به روز های اینده امید وار کند.

هدف گذاری شما برای لیگ سیزدهم چیست ؟

تراکتور سازی در یک روند رو به جلو طی دو فصل گذشته ضمن کسب سهمیه اسیای عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرده است ، دفاع از این عنوان در فصل جدید با توجه به خواست مردم در کف انتظارات ما قرار دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391