برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری و حمودی در راه تکرار یک سناریو تکراری

یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۷ — گل

چگونه ظاهر شدن جباری و حمودی در بازی پنج شنبه شب می تواند در نتیجه مسابقه تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

بازی دو تیم استقلال و سپاهان به اندازه کافی پیشینه و حساسیت برای جذابیت دارد و حالا با اضافه شدن مجتبی جباری و علی حمودی به سپاهان حضور این دو بازیکن قبلی استقلال برابر آبی‌ها می تواند در نتیجه بازری تاثیر زیادی داشته باشد، به خصوص که در اولین بازی خود با سپاهان برابر فولاد، هردونفر نشان دادند که به خوبی در ترکیب تیم جدید جاافتاده اند و می توانند برای استقلال هم دردسر ایجاد کنند.
طی یک دهه گذشته بازیکنان زیادی بین دو تیم سپاهان و استقلال جا به جا شده اند و آنهایی که رنگ زرد را به آبی ترجیح دادند در اولین بازی های خود برابر استقلال عملکرد متفاوتی داشتند.
در بازی رفت لیگ هفتم حسین کاظمی ۸۴ دقیقه برابر استقلال بازی کرد و نمایش خوبی همراه با یک کوبیدن توپ به تیردروازه تیم سابقش داشت.
یا در لیگ دهم هاشم بیگ زاده در آزادی با یک شوت دیدنی برای سپاهان گل زد ولی چه سود که رضاعنایتی که از ابتدای نیمه دوم به میدان آمده بود، با یک گل به خودی زحمات بقیه بازیکنان سپاهان در تبدیل باخت ۳ - صفر به تساوی ۳ - ۳ را هدر داد تا استقلال در آن بازی ۴ - ۳ برنده شود. البته خسرو حیدری هم در آن بازی برای اولین بار با لباس سپاهان برابر استقلال قرار گرفت ولی آن قدر فحاشی شنید و سردرگم بود که نتوانست درصد کوچکی از توانایی های واقعی خود را به نمایش بگذارد. فابیو جانواریو هم دیگر استقلالی آمده به سپاهان بود که در آن بازی فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد ولی سال بعد با یک گل زیبا باعث شکست استقلال شد.
حالا سوال و دغدغه هوارداران استقلال در مورد جباری و حمودی این است که آنها کدام سناریو را تکرار خواهد کرد؟ آیا مثل خسرو و عنایتی سردرگم و اسیر جو بازی خواهند شد یا مثل بیک زاده و کاظمی باانگیزه و محکم از تمام توانایی های خود استفاده کرده و برای استقلال دردسر ایجاد خواهند کرد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391