برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اختلاف نظر بر سر جباری و نشان دادن اسکناس به شماره ۸

پنجشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۶ — فارس

ترکیب دو تیم استقلال و سپاهان مشخص شد.

مجتبی جباری

سید مهدی رحمتی اولین بازیکنی بود که به محض ورود به زمین با تشویق تماشاگران روبرو شد. چند دقیقه بعد رحمان احمدی به زمین آمد ولی هوادارن استقلال واکنش خوبی نسبت به وی نشان ندادند. احمدی در جو سنگین و شعارهای تمشاگران به سمت هواداران سپاهان رفت و برای آنها دست تکان داد.

* تیم استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، منتظری ، صادقی، عمران زاده، آندرانیک تیموریان، محمد قاضی، سیاوش اکبرپور، خسرو حیدری، جواد نکونام، پژمان نوری و فرهاد مجیدی به مصاف سپاهان می رود.

* تیم سپاهان با ترکیب رحمان احمدی،هادی عقیلی،احسان حاج صفی،امید ابراهیمی، مجتبی جباری، حسین پاپی، علی حمودی، شجاع خلیل زاده،آرش افشین، اروین بولکو و محمد غلامی به مصاف استقلال می رود.

* طرفداران استقلال به شدت فرهاد مجیدی را به شدت مورد تشویق قرار دادند و او را قاتل پرسپولیس معرفی کردند.

* آندرانیک تیموریان به محض ورود به زمین با دست خود شکل قلب را درست کرد و به تماشاگران استقلال نشان می داد.

* نکته جالب توجه اختلاف نظر تماشاگران بر سر جباری بود. در ابتدا تعدادی او را با شعار جباری زیدان آسیایی تشویق کردند و جباری به سمت آنها آمد اما تعدادی دیگر به شدت علیه وی شعار داده می گفتند( پیراهن آبی بابا غیرت داره) تماشاگران در ادمه منتظری و دیگر بازیکنان را در اعتراض به جباری تشویق کردند.

* به محض ورود جباری تعدادی از طرفداران استقلال به شماره ۸ سابق آبی‌ها اسکناس نشان می دادند. در همین لحظات استقلالی‌ها یک نارنجک در روبه روی جایگاه منفجر کردند که باعث آسیب دیدگی چند نفر شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391