برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دستور به لیدرها: جباری را تشویق کنید

پنجشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۰۲ — گل

استقلال و سپاهان نزدیک است و مجتبی جباری باید با تیم سابق خود تقابل کند.تقابلی دشوار و پر حاشیه

مجتبی جباری

مصاحبه های تند جباری و بیانیه باشگاه استقلال تمام قصه نیست.اتهامات جباری به مدیرعامل استقلال و شکایت فتح اله زاده از او این دو را وارد تنشی مهارناپذیر کرده که خروج از آن باورپذیر نیست.حداقل نه به سادگی آشتی کنان های یک بار مصرف قبل.

هو شدن جباری روی سکوهای آزادی در دیدار دوستانه تیم های ملی ۹۸ و ۲۰۱۴ هم بر حجم این تنش‌ها افزوده.جباری رد پایان آن بازی مخالفان خود را به باشگاه استقلال وابسته دانست تا بحران روابط پیرامونی ستاره و باشگاه گذشته اش به شدت برهم بخورد.

با این همه با نزدیک شدن روز بازی بزرگ فصل استقلالی‌ها برنامه ویژه ای برای پدیرایی از هافبک سابق خود دارند.

باشگاه استقلال در استانه این بازی به لیدرهای خود دستور اکید داده تا جباری را در طول بازی تشویق کنند و همچنین تا انجا که در حدتوانشان است از توهین تماشاگران به او خودداری کنند و اجازه ندهند تا کسی حرمت بازیکن سابق تیم را بشکند.

علوی معاونت فرهنگی باشگاه که کلیه امور فرهنگی زیرمجموعه او به حساب می اید در طول این هفته بارها و بارها با لیدرهای مختلف استقلال صحبت کرده و از انها خواسته تا حفظ حرمت جباری را حفظ حرمت خودشان بدانند.فتح اله زاده نیز از ماجدی خواسته تا به عنوان سرپرست تیم در رسانه‌ها مصاحبه کرده و هواداران را به تشویق جباری فرابخواند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391