برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: هواداران نگرانند چون تراکتورسازی خوب بازی نمی‌کند

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — فارس

مدیرعامل سابق تراکتورسازی گفت: هواداران تیم از این نگرانند که تراکتورسازی مثل سال گذشته خوب بازی نمی‌کند.

محمد حسین جعفری که این روزها با حضور در شورای شهر تبریز سر خود را گرم کرده در مورد وضعیت تراکتورسازی پس از سپری شدن دو هفته از لیگ صحبت های انجام داد.

از وقتی به شورای شهر رفته اید اوضاع تراکتورسازی را پیگیری می کنید؟

مشغول کار خودمان هستیم. البته من اوضاع تراکتورسازی را همیشه با حساسیت دنبال می کنم. کمی هم از شرایط تیم نگران هستیم ولی چشم امید به آینده داریم.

چرا در تبریز این قدر زود همه ناامید می شوند. هنوز هفته دوم است.

تبریز از آن شهرهایی است که احساسات هواداران فوتبالی به همه چیز غلبه می کند. این شرایطی که تراکتورسازی دارد تقریبا همه را مایوس کرده است اما جای امیدواری هست.

فکر نمی کنید این همه ناامیدی و فشار باعث شود تا سرمربی و بازیکنان تیم تمرکز خود را از دست بدهند؟

دقیقا همین طور است. برای قضاوت کردن زود است. اگر در نقطه ای از تیم ضعفی دیده می شود نباید به کلیات تیم تعمیم داده شود. خوشبختانه تراکتورسازی می تواند یار خارجی بگیرد. پتانسیل تیم بالاست و قطعا جلالی هم در چیدمان تیم تغییراتی می دهد. کادرفنی تیم تراکتورسازی با تجربه و خوب هستند. طبیعی است که از همان هفته های اول نمی توان تخته گاز رفت.شاید نگرانی هواداران تراکتورسازی از این است که تیم مثل سال گذشته خوب بازی نمی کند.

قبول دارید اسم و نام در فوتبال تضمین کننده موفقیت نیست؟

فوتبال را اسم‌ها بازی نمی کنند. ما سال گذشته بر اساس نیازی که داشتیم بازیکن جذب کردیم و تمرکز خود را روی نقاط ضعف گذاشتیم و ۳،۴ بازیکنی که گرفتیم در پست هایی بود که نیاز داشتیم و جواب هم دادند. در این ۳ سالی که در تراکتورسازی بودیم به این تجربه رسیده بودم که دنبال اسم و رسم نباشم. امسال در نقل و انتقالات اسم و رسم به نیازها غلبه کرد هر چند که جلالی حتما بر اساس نیازهای خود تلاش کرده است. من معتقدم نباید برای تیم حاشیه درست کرد و باید بگذاریم با آرامش به هدف خود برسد. تا نیم فصل قطعا اتفاقی پیش نمی آید و باید از این تیم مواظبت کرد. هواداران باید تیم را یاری کنند.

به زینی زاده مشاوره هم می دهید؟

خیر. دوستان بعد از حضور در باشگاه به سمت من نیامدند و من هم سمت آنها نرفتم. به هر حال این ویژگی مدیریت است و مدیرعامل تراکتورسازی می خواهد با نظم خودش تیم را اداره کند که کار درستی هم هست.

از اینکه تراکتورسازی در این فصل موفق تر از تراکتورسازی که شما مدیریت آن را بر عهده داشتید عمل کند ناراحت می شوید؟

نه. تراکتورسازی حیثیت ما آذری هاست. اتفاقا برای بازی با با گسترش فولاد به ورزشگاه رفتم و وقتی تراکتورسازی گل تساوی را زد روی زانوی خودم زدم و این نشان می دهد به این تیم تعصب دارم. البته من در شورای شهر دوست دارم به همه تیم های تبریزی کمک کنم و پشتیبان خوبی برای آنها باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391