برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جهانبخش‌: مردم ایران منتظر عملکرد من در نایمخن هستند

سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۸ — فارس

بازیکن ایرانی جدید تیم ان.یی.سی نایمخن هلند گفت: مردم ایران می‌خواهند تمام فعالیتم را در اینجا زیر نظر می گیرند.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش پس از هفته‌ها انتظار برای انتقالش به لیگ هلند در گفت‌وگو با برخی از خبرنگاران هلندی به زبان انگلیسی اظهار داشت: خیلی خوشحالم عاقبت به نایمخن رسیدم و اکنون اینجا هستم. درک می‌کنم از نظر تمرینی نسبت به تیم عقب هستم. اما مطمئن باشید تا شروع لیگ خودم را به موقع خواهم رساند.

وی در مورد حضورش در ترکیب تیم هلندی نیز عنوان کرد: بدیهی است که در مورد حضورم در ترکیب مربی تصمیم‌گیری می کند.

جهانبخش در مورد حضورش در تیم حاضر در لیگ «اردی‌ویزه» هلند عنوان کرد: مطمئنا مردم کشورم بازی‌ها و اخبار حضورم را در اینجا دنبال خواهند کرد. آنها مشتاق هستند تا تمام فعالیتم را نزد نایمخن زیر نظر گیرند.

وی که به خوبی به انگلیسی سخن می گفت، افزود: تاکنون کارم را جدی دنبال کرده‌ام. هم اکنون ۲ هدف دارم. این که انگلیسی را کامل یادبگیرم و بتوانم فوتبالی خیلی خوب انجاخ دهم.

نایمخن ۱۰ روز دیگر اولین بازی خود را در لیگ هلند با بازی خانگی مقابل گرونینگن آغاز خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391