برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجید جلالی : اولتیماتومی در کار نبود

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۷ — گل

ومن به شخصه شرایط آقای زینی زاده را درک می کنم ومی دانم چه فشاری را تحمل می کنند

تراکتور سازی با کسب دو پیروزی با ارزش در اصفهان یکبار دیگر خود را به جمع بالا نشینان جدول رساند تا مجید جلالی وشاگردانش با شرایط بهتری گام به هفته های پیش رو بگذارند ، گفتگوی سرمربی تراکتور سازی را باسایت گل می خوانید.

بعد دو هفته ناکامی دست به کار بزرگی در اصفهان زدید ، ارزیابیتان چیست ؟

ما از ۴ هفته گذشته ۳ بازی را خارج از خانه برگزار کردیم که دو بازی آن مقابل تیم های مدعی بود ، شرایط بازی اول که برای همه مشص است ولی در بازی دوم مقابل گسترش تنها ۴۰ درصد خود بودیم ونتیجه دلخواه را هم نتوانستیم بگیریم ، اما این به نظر من یک روند طبیعی بود وقابل پیش بینی بود، لذا از هفته سوم کیفیت کار وبدن های بازیکنان شرایط بهتری پیدا کرد وخدا را شکر توانستیم خود را به جمع بالانشیان جدول برسانیم .

درخصوص بحث التیماتوم ومسائلی که در این خصوص مطرح شد هم توضیح می دهید؟

بحث اولیتماتوم مطرح نبود ومن به شخصه شرایط آقای زینی زاده را درک می کنم ومی دانم چه فشاری را تحمل می کنند ، با شناختی که از این مدیر وبرنامه های اینده دار او دارم می توانم بگویم که با تمام وجود دارد برای این باشگاه زحمت می کشد واینطوری که بعضی از رسانه‌ها مطرح کردند ، نبوده است. یک موضوعی که می خواهم بگویم بحث اتفاقات ومسائل درون خانوادگی تیم است ، یک برخورد عادی بین مربی وبازیکن در تمرین پیش می اید ونمی دانم از کجا فورا رسانه ای می شود ، اینرا صرفا بخاط تراکتور سازی و خودم نمی گویم بلکه در کل فوتبال ما نباید دچار چنین مسائلی شودواز این بابت متضرر شود، بروز برخی مسائل در یک مجموعه امری طبیعی است ولی باید در چها دیواری خود مجوعه حل وفصل شود.

چه عواملی باعث شد تا دو بازی سنگین وحساس را با پیروزی پشت سر بگذارید ؟

دوران بدنسازی ما برای اینده نگری پر فشار برگزار شد وبد نها دیر باز شد ، وقتی دونده گی شما خوب باشد می توانید در همه جای زمین حضور وتاثیر گذار باشید ، این موضوع درسه بازی گسترش ، ذوب آهن و سپاهان روند رو به جلو خود را نشان داد، البته در بازی باسپاهان در اصفهان از یک موقعیت خوب ناخواسته بهره مند شدیم وآنهم اینکه در طول یک هفته بازیکنان را بطور شبانه روز در اختیار داشتیم وبا تمرینات منظم وتغذیه مناسب وکنترل استراحت بازیکنان و تمرکز روی بازی حساس که مهمترین عامل موفقیت در هر امری است ، انها را در فرم ایده آل نگه داشتیم به طور حتم این موارد یکی از عمده دلایل موفقیت ما بود .

در دو بازی ذوب آهن وسپاهان با استفاده از بازیکنان جوان انرژی مثبتی را به تیم وارد کردید ، این روند ادامه خواهد داشت ؟

فکر می کنم در جلسه معارفه روز اول حضور داشتید ، در آن جلسه عنوان کردم که در این فصل از جوانان جویای نام تراکتور سازی پدیده های جدیدی را به فوتبال ایران معرفی خواهم کرد واین یکی از هدف های من در حضور در این تیم بزرگ است.

دو بازی مشکل ساز ودوبازی روحیه بخش ، هواداران چگونه امتحان پس دادند ؟

چیزی که من اعتقاد دارم اینستکه فقط رفتار‌ها واخلاقیات است که ماندگار خواهد شد ، من چند سال پیش با یک تیم مثلا قهرمان شده ام یا به رده پایین سقوط کرده ام اینها فراموش می شود ، ولی انچکه در ذهن های ماندنی است همین رفتار هاست ، هواداران تراکتور سازی را هیچوقت فراموش نمی کنم در شرایط سخت حتی کوچکترین بی حوصله گی را در آنها ندیدم وبا حمایت های آنها توانستیم یکبار دیگر شرایط تیم را بهتر کنیم و به آنها قول می دهم که کیفیت کار ما روز به روز بهتر خواهد شد،امید وارم تراکتور هماهنگ وایده آل را در اینده ای نزدیک ببینیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391