برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کعبی: از داربی نتایج قبلی را جبران می‌کنیم

چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۲ — ایسنا

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که فوتبال ۹۰ دقیقه است، گفت: باتوجه به نتایجی که دو تیم استقلال و فولاد تاکنون به دست آورده‌اند، نتیجه داربی قابل حدس نیست.

حسین کعبی

حسین کعبی اظهار‌کرد: بازی سختی برابر فولاد خواهیم داشت، چرا که طی دو هفته گذشته ما نتایج بسیار بدی به دست آورده‌ایم در حالی که فولاد به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کرده است. به هر حال امیدوارم یک بازی بدون حاشیه و درگیری انجام دهیم.

وی داربی‌های خوزستانی را بسیار خوب دانست و عنوان‌ کرد: امیدوارم این بازی بهتر از سایر داربی‌های کشور شود. مهم نیست کدام تیم به پیروزی برسد، فقط امیدوارم آن تیمی که حقش است و لیاقت دارد، برنده بازی شود.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: به هر حال امیدوارم بتوانیم مقابل تیم خوب فولاد که از بازیکنان و مربی خوبی بهره می برد، یک بازی خوب، به همراه امتیاز ارایه دهیم.

وی به شکست‌های دو هفته اخیر تیمش اشاره و بیان‌ کرد: لذت فوتبال به برد و باخت آن است؛ یک روز در یک بازی به پیروزی می‌رسی و یک روز هم شکست می‌خوری اما مطمئن باشید استقلال از این هفته این نتایج را جبران کرده تا ان‌شاءالله هواداران راضی شوند.

کعبی ادامه‌داد: شرایط تیم خوب است و مشکل خاصی نداریم. تیم ما می‌تواند خود را جمع کند و چیزی از دست نداده‌ایم. امیدوارم بازی به بازی نتایج خوبی به دست آوریم. شاید خیلی‌ها می‌گویند که استقلال به دسته پایین‌تر برمی‌گردد اما شخص حسین کعبی به آن عده که این‌گونه صحبت می‌کنند، قول می‌دهد که استقلال در لیگ ماندگار است.

وی در ادامه با بیان این‌که امیدوارم تماشاگرانی که برای دیدن داربی به ورزشگاه می‌آیند شاهد یک بازی خوب باشند، گفت: اگر تماشاگران به ورزشگاه نیایند، داربی ارزشی نخواهد داشت. مطمئن باشید تماشاگران با پر کردن ورزشگاه هم می‌توانند شاهد یک فوتبال خوب باشند و هم این‌که بازیکنان با آمدن آنها یک بازی خوب ارایه می‌دهند. به هر حال امیدوارم تماشاگران فولاد و استقلال این هفته به ورزشگاه بیایند.

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان عنوان‌کرد: در حالی که فولاد به خوبی نتیجه می‌گیرد اما تماشاگران به ورزشگاه نمی‌آیند که امیدوارم خوزستانی‌ها به ورزشگاه بیایند و فولاد و استقلال را تشویق کنند تا طبق انتظاراتی که از فوتبال خوزستان است، بازهم فوتبال استان به اوج برگردد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391