برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فردوسی پور: آقای کفاشیان وزیر ورزش را که گفتی ، باقی وزرای کابینه را هم بگو!

چهارشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۲۸ — خبرآنلاین

علی کفاشیان گفت مسعود سلطانی فر به نمایندگی از دولت جدید با او تماس گرفته است تا بحث میزبانی جام ملتهای آسیا را پیگیری کند. البته سلطانی فر که جدی ترین گزینه وزارت ورزش است ، عضو کارگروه ورزش دولت منتخب بود و گفته بود این تماس را می گیرد.

عادل فردوسی پور

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال که مهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود. او درباره جام ملتهای آسیا و درخواست میزبانی ایران حرف زد و گفت:« این نامه‌ها هنوز تعدادی از امضاهایش تکمیل نیست. » او در دل حرفهایش گفت:« از دولت آینده آقای سلطانی فر با من تماس گرفتند و گفتند همه کار بکنید که این میزبانی را بگیریم.» به محض اینکه این جمله از زبان کفاشیان بیرون آمد ، فردوسی پور گفت:« آقا شما اگر اسم اعضای کابینه را می دانی باقی اش را هم بگو. اسم وزیر ورزش را که گفتی مثلا برای مان نام وزیر بهداشت را هم بگو مردم بدانند.» که این گفته اش باعث شد تا کفاشیان که اسم گزینه اصلی وزارت ورزش را به زبان آورده بود بگوید:« نه بابا اگر اسم اعضای کابینه را بگویم مزه اش از بین می رود!» او این جمله را با خنده گفت و بعد تاکید کرد:« سلطانی فر از دوستان قدیمی من است و به عنوان عضو کارگروه این تماس را گرفته است نه به عنوان وزیر ورزش.»
بعد از این فردوسی پور و کفاشیان درباره مجوز های خودروها به ملی پوشان بحث کردند . در این برنامه فردوسی پور از وزارت ورزش برای تصمیمات شان درباره تیم ملی کشتی نوجوانان که در مغولستان گیر کرده بودند ، انتقاد کرد و کفاشیان هم گفت:« اگر ما ۵۰ میلیون‌ها را پس بدهیم ، مشکل حل است؟!»
البته در ادامه دبیر فدراسیون کشتی با برنامه ۹۰ تماس گرفت و گفت ما فقط هتل ملی پوشان کشتی را عوض کردیم و بچه های این تیم هم امشب به تهران می رسند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391