برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان لو داد؛ سلطانی فرد وزیر ورزش دولت روحانی

چهارشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۶ — گل

اینکه آقای فردوسی پور گفته که با این تماس ،وزارت من لو رفته استنباط ایشان و رسانه‌ها است

علی کفاشیان

شب گذشته علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در خلال گفت وگو با عادل فردوسی‌پور اولین برنامه نود فصل جدید، به یک اسم مهم اشاره کرد.
دکتر سلطانی‌فر که یکی، دو ماهی است نامش به عنوان گزینه وزارت ورزش شنیده می‌شود سلطانی‌فر که ظاهرا به همراه دادکان و سعید فائقی مهمترین گزینه‌ها برای وزارت ورزش بوده‌اند، اینطور که به نظر می‌آید وزیر ورزش آینده دولت تدبیر و امید است. سلطانی‌فر در روزهای گذشته با علی کفاشیان در مورد کارلوس کی‌روش، شرایط تیم ملی و مسائل فوتبال گفت‌وگوهای خصوصی داشته که اگر او ورودی در موضوع وزارت ورزش نداشت خیلی عجیب بود که در این زمینه دخالتی یا ورودی کند. دیروز عادل فردوسی‌پور به شوخی به کفاشیان می‌گفت بقیه اعضای کابینه را هم بگوید تا مردم از سردرگمی دربیایند.
با حضور سلطانی‌فر در پست ورزش رویای ورزشی‌ها برای انتخاب یک ورزش کاملا ورزشی به ابدیت می‌پیوندد، سلطانی‌فر متولد ۱۳۳۸ و فوق لیسانس سیاسی دارد.

واکنش سلطانی فر

سلطانی فر در گفت و گو با اوج نیوز در خصوص اظهارات شب گذشته کفاشیان در برنامه ۹۰ اظهار داشت:آقای کفاشیان با من تماس گرفت و گفت که ایران می خواهد میزبان جام ملتهای آسیا شود.من هم از ایشان خواستم که اگر امکانش باشد از کنفدراسیون فوتبال آسیا مهلت بگیرد تا دولت جدید مستقر شود.
وی افزود:من و آقای کفاشیان ۲۰ سال است که با هم رفیق هستیم.از زمانی که او در فدراسیون دو ومیدانی بود.من چون مسوول ورزش ستاد آقای روحانی بودم،به همین خاطر با من تماس گرفت.همین و بس.حالا اینکه آقای فردوسی پور گفته که با این تماس ،وزارت من لو رفته استنباط ایشان و رسانه‌ها است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391