برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمیان: به شرایط فجرسپاسی بدبین نیستیم

دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۶ — فارس

کاپیتان تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: با توجه به اینکه هنوز در ابتدای فصل قرار داریم و تیم‌ها در حال آماده‌سازی هستند، به شرایط فجرسپاسی بدبین نیستیم.

تیم ملوان و تیم فجر سپاسی

مهرداد کریمیان در خصوص وضعیت برادرش اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت بهتری دارد و فکر می‌کنم تا یک ساعت دیگر به بخش منتقل شود. تا حدودی توانایی صحبت کردن پیدا کرده و امیدواریم تا یکی دو روز آینده به شرایط عادی برسد.

وی در مورد مسائلی که در خصوص درگیری‌ برادرش در برخی رسانه‌ها مطرح شده، خاطرنشان کرد: من هم این موارد را در سایت‌ها خواندم. او همراه همسرش بود و هنگامی که دچار سانحه تصادف شد از شیشه به بیرون پرت شد و سرش به جدول کنار اتوبان برخورد کرد. من همین موارد را می‌دانم و بهتر است ریز جزئیات را زمانی که حال خودش بهتر شد توضیح دهد.

کاپیتان فجرسپاسی در خصوص شرایط خودش تصریح کرد: من روز گذشته تصمیم داشتم که به تبریز بروم اما زمانی که عصر حال او بهتر شد با توجه به اینکه ساعت ۲۰ تمرین داشتیم در تمرینات شرکت کردم و خود را برای بازی با استقلال آماده می‌کنیم.

کریمیان درباره شرایط این تیم برای دیدار با استقلال اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و به این دیدار خوشبین هستیم. با توجه به اتفاقاتی که برای ما افتاده این تفسیر را داریم که هنوز ابتدای فصل است و تیم‌ها شناخت کاملی از مربیان و بازیکنان خود ندارند. در بازی دوم شرایط‌مان بهتر بود و واقعا حق ما باخت نبود.

وی تاکید کرد: در دیدار مقابل استقلال در زمین حافظیه و مقابل تماشاگران خود به میدان می‌رویم. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و بعد از آن بتوانیم نتیجه هم بگیریم. هم‌‌اکنون به شرایطمان بدبین نیستیم زیرا هنوز معتقدیم اول فصل است و با توجه به اینکه استقلال هم در ابتدای فصل وجود دارد می‌توانیم از این فرصت که آنها آماده نیستند استفاده کنیم.

کریمیان تصریح کرد: البته استقلال تیم قوی و خوبی دارد. آنها نسبت به یک سال گذشته بازیکنان بهتری جذب کردند. استقلال در بین هشت تیم برتر آسیا قرار دارد اما ما هم در خانه بازی می‌کنیم و امیدوارم بازی هجومی انجام دهیم و سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391