برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمیان: عذرخواهی می‌کنم!

سه‌شنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۵ — ایسنا

بازیکن تراکتورسازی تبریز می‌گوید یک درصد از مردم شایعاتی را مطرح می‌کنند که نادرست است و حادثه‌ تصادفش شوک بزرگی به تیم وارد کرده است.

مهدی کریمیان در، صحبت‌های جالبی را در مورد تصادفش، شایعات مطرح شده و وضعیت کنونی خود مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید:

* اکنون در چه وضعیتی هستید؟

- خدا را شکر وضعیتم خیلی خوب است و امروز صبح به بیمارستان رفته ام تا تستی را انجام دهم تا اگر وضعیتم خوب بود از امروز تمریناتم را به صورت اختصاصی با دکتر تیم شروع خواهم کرد.

* چه حرفی با هواداران و مردمی که پیگیر وضعیتت بودند داری؟

- جا دارد از مردم و هواداران تیم تراکتورسازی تشکر کنم. دست تک تک آنها را می‌بوسم که از همه جای ایران برای بهبودی من دعا می‌کردند. نمی‌دانم از آنها چگونه تشکر کنم. مردم تبریز و مردم شهرم بوشهر سنگ تمام گذاشتند و هوادارانی که در بیمارستان امام رضا (ع) حضور داشتند و برای بهبودی‌ام دعا کردند. کادر پزشکی بیمارستان امام رضا (ع) که واقعا تلاش زیادی انجام دادند و همچنین دکتر صادق که واقعا شبانه روز زحمت کشید و در بیمارستان به صورت مداوم حضور داشت. واقعا تلاش خود را برای من انجام داد. از هم تیمی‌هایم و بازیکنان و اهالی ورزش که پیگیر وضعیتم بودند، تشکر می کنم. همان طور که گفتم واقعا نمی‌دانم که چگونه جواب محبت هایشان را بدهم و جبران کنم. فکر می‌کنم خدا به صداقت و پاکی این دعا‌ها نظر کرد و من را به گفته دکتر صادق معجزه وار به زندگی برگرداند.

* در مورد شایعات مختلفی که در خصوص صحنه تصادف مطرح می‌شود، چه حرفی داری؟

- به هر حال اصل ماجرا این بود که خداوند کمکی کرد و به لطف دعای خیر مردم من به زندگی برگشتم و از ۹۹ درصد مردم سپاسگزارم، ولی از شایعه سازان دلگیرم و آنها را به همان خدایی که به من زندگی دوباره بخشید واگذار می‌کنم و این برای مهدی کریمیان اصل نیست و جز فرع است و اصل این است که خداوند به من لطفی کرد. چیزی که حائز اهمیت است، این است که شاید هیچ کس نداند مهدی کریمیان در این ۱۰ – ۱۵ سالی که بازی کرده است، با هیچ بازیکنی، مربی، مدیرعامل، هوادار و یا سایر افراد خودی یا حریف مشکل و دعوایی نداشته است و هیچ وقت این مسائل عنوان نشده بود. کسی نمی داند که مهدی کریمیان در ۱۰۰ بازی آخر لیگش بیش از یک کارت دریافت نکرده است و هیچ وقت رفتار نابجایی نداشته است. ولی دوره حال حاضر فوتبالمان، دوره افترا و تهمت شده است و به هیچ کسی رحم نمی‌کند. من به این شایعات توجهی نمی‌کنم. وقتی که خداوند لطفی می‌کند و زندگی می‌بخشد این حرف‌ها و شایعات مهم نیست،‌ البته حادثه خبر نمی‌کند و ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز رخ بدهد. ماه مبارک رمضان بود و من به دلیل این که در زمان استراحتم بیدار بودم و این اتفاق رخ داده است، عذرخواهی می‌کنم. این موضوع ربطی به زمان نداشت و هر لحظه امکان دارد حادثه‌ای رخ دهد و ربطی به زمان تصادف ندارد که موضوع را به آن منحرف کنیم. در هر شهری می توانست این اتفاق رخ دهد و همه چیز در تبریز جای خودش است و آنقدر آمار جرم پایین است که نیروهای پلیس هم کمتر دیده می‌شوند. حالا بعضی‌ها نیز این موضوع را به این سمت سوق می‌دهند که این حادثه در تبریز رخ داده است و در شهر دیگری رخ نمی داد. همان طور که گفتم تبریز از امن‌ترین شهرهای ایران است و این حرف‌ها و شایعاتی که از خود می‌سازند درست نیست.

* فکر می‌کنید که چه کسانی این شایعات را مطرح می‌کنند؟

- کسانی که صحبت‌های نادرست را مطرح می‌کنند نمی‌دانم به دنبال چه چیزهایی هستند؟ و این صحبت ما کلی است، در حال حاضر برای فوتبال و فوتبالیست‌های ما حواشی زیادی ایجاد می‌کنند، ولی نمی‌دانم که چرا بعضی‌ها روی خوشی از فوتبال و فوتبالیست‌ها ندارند و با دید دیگری به جامعه فوتبال نگاه می‌کنند و وقتی مشاهده می‌کنند که منفعت‌شان در این فوتبال نیست می‌گویند که فوتبال خوب نیست. ولی در زمانی که منفعت‌شان در فوتبال باشد، می‌گویند که فوتبال خوب است. اعتقاد دارم درآمد فوتبالیست‌ها یکی از حلال‌ترین درآمدها در ایران است. بهتر است شعار را برداریم و کمی به شعور بیاندیشیم و از ورزش حمایت کنیم. مردم ایران در طی این چند سال چندین بار از ته دل‌شان به خاطر نتایج خوب فوتبال و حضور در جام جهانی خوشحال شده‌اند. فوتبال باعث شور و شعف مردم می‌شود و اگر زمانی اتفاق کوچکی می‌افتد آنقدر برخی‌ها حاشیه وارد می‌کنند و برای چه این چنین می‌کنند؟ فکر می‌کنم با جامعه فوتبال و فوتبالیست‌ها رفتار خیلی خوبی نشده است و اگر فوتبالیست‌ها اتحادیه داشته باشند، خیلی از این مسائل می‌تواند حل شود.

* مهدی کریمیان چه زمانی آماده بازی کردن می‌شود؟

- من روزهای سختی را زمانی که در کما بودم پشت سر گذاشتم و به سرعت مجعزه وار به زندگی برگشتم و دکترها زمانی که من در کما بودم حداقل زمان برگشتم را دو یا سه ماه عنوان کرده بودند، ولی خیلی خوب جنگیدم و دوست دارم هر چه زودتر بهتر شده، تمرین کنم و انرژی‌ام را برای فوتبال به کار گیرم و همان مهدی کریمیانی باشم که قبل از حادثه بودم. فکر می‌کنم که دوره نقاهتم بیشتر از یک ماه نباشد.

* وضعیت تراکتورسازی چگونه است؟

- در دو بازی اول یک امتیاز کسب کردیم، ولی شرایطمان خوب نبود و فشار بدنسازی از بدن‌هایمان جدا نشده بود و این حادثه‌ای که برایم رخ داد از نظر مربیان و هم بازی‌هایم باعث شد تا شوکی به تیم وارد شود و آن همه همدلی و اتحاد که مشاهده می‌شد و قبل از بازی با کاور مهدی کریمیان به میدان رفتند نشانی از کسب نتایج خوب بود. بچه‌های تیم واقعا پیوسته در بیمارستان دعا می‌کردند، تا لحظاتی پیش از رفتن‌شان به اصفهان در بیمارستان در کنار من بودند و اگر به شوخی هم بگویم این شوکی که من به تیم وارد کردم فکر می‌کنم اکبر میثاقیان هم به تیم‌هایش وارد نمی‌کند! ولی مهم‌تر از همه در این دو هفته‌ تیم خوب بازی کرد و واقعا تیم ما مستحق این پیروزی‌ها بود و تیمی می شویم که مردم انتظار دارند و این نوید را به مردم می‌دهم که بهتر خواهیم شد و هفته‌های بعدی هم با این طراوت و امتیاز‌های خوب پیش برویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391