برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علت دوری کریم باقری از نیمکت؛ کارت بازی اش صادر نشده!

سه‌شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۲ — گل

در این میان گفته می شود دلیل اصلی غیبت باقری روی نیمکت در مسابقات لیگ صادر نشدن کارت بازی اوست

کریم باقری نسبت به روزهای اول این فصل و تمرینات پیش فصل حضور مستمرتر و پیگیرتری در تمرینات و مسابقات پرسپولیس دارد و تقریبا در تمام جلسات تمرینی حاضر است اما مشخص نیست این عضو کادر فنی سرخ‌ها چرا در بازی های لیگ برتر روی نیمکت نمی نشیند و مثل تماشاگران یا از پائین زمین تماشاگر دیدارهای تیم خود می شود.

طی دو روز متوالی با کریم باقری تماس گرفتیم تا دلیل این اتفاق را بپرسیم چرا که عدم حضور او روی نیمکت شائبه هایی را به ذهن می آورد و سوال های مختلفی شکل می گرفت که کریم از چه چیزی دلخور است که آنقدر که باید به تیم نزدیک نمی شود و همیشه سعی دارد فاصله اش را حفظ کند اما او ضمن عذرخواهی گفت:«فعلا قصد ندارم مصاحبه کنم.»

شاید می‌شد حضور یک در میان در تمرین‌ها را هم به این مساله ربط داد اما با توجه به کم حرفی کریم مشخص نبود چرا این اسطوره قرمزها روی نیمکت و کنار دست دایی نمی نشیند آن هم در حالی که بسیاری معتقدند با توجه به رزومه و کاراکتر دیگر دستیاران دایی شاید باقری به خاطر تجربه و ارتباط خوبش با بازیکنان بیشتر از بقیه بتواند به سرمربی پرسپولیس کمک کند.

در این میان گفته می شود دلیل اصلی غیبت باقری روی نیمکت در مسابقات لیگ صادر نشدن کارت بازی اوست و برای پیدا کردن دلیل غیبت او نباید دنبال دلایل عجیب و غریب یا مسائل حاشیه ای گشت.

اما صادر نشدن کارت بازی هم می تواند جالب باشد و این سوال که چرا تا الان و بعد از ۵ بازی کارت او صادر نشده؟در این میان این مساله پیش خواهد آمد که اگر باقری به عنوان مربی به سازمان لیگ معرفی شده باشدt از آنجایی که شماره ۶ افسانه ای سرخ‌ها مدرک درجه A مربیگری ندارد نمی تواند با این عنوان روی نیمکت بنشیند.از طرفی تیم مدیر و سرپرست هم دارد و شاید مشکل باقری همین است که یا باید مدرکA مربیگری به سازمان لیگ ارائه کند یا اینکه پرسپولیس پستی برای او تعریف کند که حضور او روی نیمکت قانونی قلمداد شود.مثلا مدیر فنی یا همان پستی که به محمد پنجعلی دادند.شاید هم قرار بوده کریم سرپرست تیم باشد که طی فرایندی پیچیده دوباره سعید شیرینی به این عنوان رسیده و کریم از حضور روی نیمکت محروم شده!

با این حال به نظر می رسد خود کریم یا اصلا دنبال این مساله نیست و برایش فرقی نمی کند که با عنوان خاص و جدیدی روی نیمکت کنار دایی باشد یا شاید هم به خاطر عدم پیگیری باشگاه برای جفت و جور کردن این مهم از مسوولان باشگاه دلخور است و به این خاطر فعلا مصاحبه نمی کند تا مبادا بخواهد دلخوری اش را بروز دهد و حرفی بزند.

به هر حال عجیب آنجاست که موضع دایی نیز در این خصوص چندان شفاف نیست و تا حالا کسی از او نپرسیده که چرا باقری را کنار خودش روی نیمکت همراه ندارد؟ او که در تمرین‌ها از کمک کریم استفاده می‌کند و از همبازی سابقش در پرسپولیس ،بیله فلد و تیم ملی مشورت می گیرد چطور او را در بازی‌ها و جایی که نقش دستیار می تواند نمود واقعی پیدا کند کنارش ندارد؟

در جواب این سوال می توالن به این گمانه زنی‌ها رسید که حالا یا خود دایی هم زیاد پیگیر این ماجرا نیست یا همه چیز را سپرده به باشگاه و دوست ندارد بیشتر از این به قضیه فوق ورود کند به خصوص اینکه در هر بازی تنها ۴ نفر از کادر فنی می توانند روی نیمکت بنشینند و به غیر از دایی فقط ۳دستیار او کنارش حاضر خواهند بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391