برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گوشه ای از کرامات جدید کارت هواداری استقلال؛ گوشت بخرید،به استخر بروید،از هتل‌ها تخفیف بگیرید

شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۳ — گل

کارت جدید هواداری استقلال هزار کرامت مختلف دارد.شما می توانید با آن گوشت بخرید و یا به استخر بروید اما احتمالا نمی توانید با آن چیزی بخرید که متعلق به خود باشگاه باشد.

در مراسم رونمایی از کارت هواداری باشگاه استقلال هواداران این تیم از مدیرعامل خود خبرهای جدیدی شنیدند از جمله اینکه می توانند با کارت هواداری استقلال گوشت بخرند و به استخر بروند.

البته در ابتدای مراسم حرف های اقتصادی جالبی هم زده شد مثل آمار فتح اله زاده درباره سودآوری ورزش.او گفت:

بخش ورزش در اقتصاد جهانی در رتبه دهم بنگاه های اقتصادی قرار گرفته است. این موضوع نشان می دهد ورزش با پتروشیمی و گاز برابری می‌کند و تراز مالی ورزش بسیار بالا است. آمار نشان می دهد در تمام دنیا در سطح جهانی ۶۵درصد سرمایه گذاری در ورزش توسط بانک‌ها صورت می گیرد. متاسفانه بانک‌ها هنوز به این مسئله توجه ندارند.

او از عدم ثبات مدیریتی در باشگاه‌ها گله کرد و گفت :متاسفانه رفت و آمدهای ما در حوزه مدیریت کارها را قیچی می کند. این همه بیل و چکش می زنیم ولی وقتی از سمت خود کنار رفتیم برمی گردیم و می بینیم هیچ اقدامی نشده است.

اما حرف های مهم او درباره معرفی کارتی که با همکاری بانک رفاه صادر شده به این شرح است:

اگر تماشاگران ما این کارت‌ها را بخرند یک و نیم میلیارد تومان پول به این کارت‌ها واریز می شود. سازمان لیگ همکاری کند پول خرید این کارت‌ها به حساب باشگاه بیاید برای ما خیلی خوب می شود.

ما آدم هایی در پرسپولیس و استقلال داریم که با هواپیما و جت شخصی خود مسافرت می کنند و حاضرند هزار جور سرمایه گذاری در فوتبال کنند که نیازمند جلسات است. اگر هواداران این کارت‌ها را تهیه کنند می توانند حتی گوشت بخرند و استخر بروند. از هتل‌ها هم می توانند تخفیف بگیرند. امیدوارم روزی به جایی برسیم که هواداران استقلال به جای داشتن چند کارت در جیب و آوردن وسیله در ورزشگاه با همین کارت هواداری بیایند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391