برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خاکپور: می‌خواستند از نسل ۹۸ استفاده ابزاری کنند؛ تهران نبودم، اگر هم بودم نمی‌آمدم

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۴ — گل

محمد خاکپور از جمله بازیکنان نسل ۹۸ بود که در بازی این تیم مقابل تیم ملی غیبت داشت. با این‌که چند روزی از انجام این بازی گذشته اما حرف‌های خاکپور که در سفر بوده می‌تواند خواندنی باشد.

محمد خاکپور

خاکپور درباره این بازی می‌گوید: «من روز بازی ایران نبودم اما اگر هم بودم در این بازی شرکت نمی‌کردم. یکی دو روز قبل از بازی یک خبرنگار به من زنگ زد و تازه آنجا و از زبان او فهمیدم که قرار است تیم ۹۸ دور هم جمع شود و یک بازی انجام دهد. به نظرم اصلا این کار مسئولان معنی ندارد. این کار مسئولان مرا به یاد سال ۶۲، ۶۳ انداخت. آن زمان من عضو تیم ملی نوجوانان بودم و برای این‌که ببینم اسمم در لیست هست یا نه مجبور بودم روزنامه بخرم. الان هم برگشته‌ایم به آن دوران. به ۳۰ سال پیش که از طریق روزنامه باید بفهمیم چه خبر است. مسئولان ۱۵، ۱۶ سال است که از بازیکنان نسل ۹۸ بی‌خبرند اما معلوم نیست چرا یکهو یاد ما افتاده‌اند. این حرکت مسئولان خیلی زشت بود و نا‌درست.»

خاکپور بحث استفاده ابزاری را به میان می‌کشد و می‌گوید: «بعد از ۱۵ سال می‌خواستند از ما تجلیل کنند؟ پس چرا این همه فاصله افتاد؟ اصلا چرا این بازی را برگزار کردند؟ می‌دانید دلیلش چه بود؟ می‌خواستند از یک عده قدردانی کنند. از تیم‌هایی مثل فوتسال و تیم ساحلی. تنها راهی که می‌توانستند مردم را به ورزشگاه بکشانند استفاده از‌ تیم ۹۸ بود. به این می‌گویند استفاده ابزاری از نسل ۹۸. به نظر شما اگر تیم ملی فعلی را به دو قسمت تقسیم می‌کردند و یک بازی می‌گذاشتند چند نفر به ورزشگاه می‌رفتند؟ قطعا از جمعیت حاضر در این بازی بیشتر نمی‌شد. خیلی‌ها به ورزشگاه آمده بودند تا بازیکنان نسل ۹۸ را ببینند. متاسفانه در جاهای دیگر، در فدراسیون و در فوتبال از این نسل استفاده‌ای نمی‌کنند و سراغ‌شان نمی‌آیند اما تا می‌خواهند مراسمی را با حضور جمعیت برگزار کنند یاد نسل ۹۸ می‌افتند. من توصیه‌ام به خیلی از بازیکنان هم این بود که در این بازی شرکت نکنند. البته تماسی با آن‌ها نگرفتم ولی در روزنامه گفتم که از نسل ما استفاده ابزاری می‌شود و بهتر است در این بازی شرکت نکنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391