برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: به خلعتبری هم مثل آن بازیکنی که مانعش شدید به امارات برود، کمک کنید!

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از حضور در فدراسیون فوتبال مصوبات جلسه با مسئولان را تشریح کرد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان پس از حضور در فدراسیون فوتبال و برگزاری جلسه با علی کفاشیان، مهدی تاج، عزیز‌محمدی و کاظمی اظهار داشت: من چند روزی است که به دنبال گرفتن حق باشگاه پرسپولیس و حتی پیگیر برخی از وسایل باشگاه استقلال هستم. البته مسائل باشگاه استقلال به خودش ربط دارد نه من.

وی افزود: برای سال گذشته یعنی فصل قبل فقط یک میلیارد بابت حق پخش تلویزیونی تبلیغات دور زمین به ما داده‌اند. این یعنی نصف درآمد یک شب یک برنامه تلویزیونی مثل ۹۰ است، یعنی پول یک سال پرسپولیس و حقش یک میلیارد تومان بوده است!

وی افزود: من از شما می‌پرسم آیا یک میلیارد تومان بابت یک فصل حق پخش تلویزیونی و تبلیغات دور زمین یعنی چه؟ ما باید صدایمان را به کجا برسانیم؟ اگر حق پخش تلویزیونی و تبلیغات ۳۰ میلیارد تومان باشد، برای باشگاه های لیگ برتری که فصل گذشته ۱۸ تیمی بود، باید همه چیز را یک به ۱۸ تقسیم کنند نه یک به ۳۰. ما دوست داریم بدانیم که حق ما از تبلیغات دور زمین ورزشگاه آزادی چند درصد است؟ می خواهیم بدانیم که چند درصد از پولی که صدا و سیما می‌دهد به ما می‌رسد؟

مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: حق و حقانیت باید زنده شود. این حق من نیست حق ۳۰ میلیون هوادار باشگاه پرسپولیس است. یکی از وظایف مدیریت، نشستن و چای خوردن نیست بلکه باید حق باشگاه را بگیرد. البته ما که حرف می‌زنیم به ۹۰ و ۱۰۰ و ۲۰۰ و صدا و سیما، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برمی‌خورد. به نظر شما چرا حق را نباید گفت؟ حق را باید از چه کسی گرفت؟ حرف ما اینجاست؛ عزیزان من حق پرسپولیس را از پخش تلویزیونی و تبلیغات به هیچ عنوان داده نمی‌شود اما باید این کار را انجام دهند و من هم به راحتی از کنار این ماجرا نمی گذرم.

وی یادآور شد: البته این را قبول دارم که ضرغامی به این فوتبال لطف کرده ولی کمتر از چیزی است که باید به فوتبال بدهد. مهمترین منابع درآمد فوتبال در دنیا حق پخش تلویزیونی و تبلیغات دور زمین است که یکی از پرطرفدارترین تیم‌های آسیا یعنی پرسپولیس از آن محروم است. خدا را شکر آقایان به قول خودشان در فدراسیون امروز حرفهای مرا شنیدند و تشکر کردند و قرار شد که این موضوع را من، فتح‌الله‌زاده و رئیس اتحادیه فوتبال در نشستی پیگیری کنیم و درباره اشکالات در آئین‌‌نامه سازمان لیگ در خصوص حق پخش پیشنهاد اصلاحات بدهیم.

مدیرعامل قرمز‌ها یادآور شد: از طرف دیگر قرار شد اتحادیه کل مدیران فوتبال را جمع کند و در خصوص بحث بلیت‌فروشی و حق پخش باشگاه‌ها با یکدیگر به توافقاتی برسند تا سپس آن را به مسئولان نظام و دولت ایران به صورت یک نظر اعلام کنیم که خوشبختانه این موضوع هم به زودی انجام می‌شود. ما معتقدیم که درآمد یک شب ۹۰ نباید مانند درآمد یک سال باشگاه پرسپولیس باشد البته به هیچ کس هم بی‌احترامی نمی‌کنیم. همه آقایان سلامت و کاردرست هستند اما فقط حق خودمان را می‌خواهیم.

رویانیان در پایان درباره شرایط خلعتبری نیز گفت: یکی دیگر از بحث‌های ما این بود که به آقایان فدراسیونی‌ گفتم این بود که اگر شما به بازیکنی دیگری که اخیرا کمک کرده‌اید که به لیگ امارات نرود این هم حق ماست که کمک‌مان کنید تا خلعتبری مجبور نباشد در لیگی که دوست ندارد بازی کند. خوشبختانه پاسخ مثبت و چراغ سبز زیاد است و علاقه زیاد نشان داده‌اند اما ما که در عمل چیزی ندیدیم حالا ببینیم خدا در آینده چه می‌خواهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391