برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چند خطی پیرامون بهترین خرید استقلال تا این لحظه، محمد قاضی در مدار خوشبختی

شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۳ — گل

نیاز نبود کسی توی گوش سکوها بخواند که تشویقش کنند.ضربه اش که به تیر خورد جماعت خودشان عاشقانه تشویقش کردند.

تیم استقلال

بازی اول در تبریز بود و قاضی تشویق نشد.قراری هم نبود به تشویقش.بازی خارج از خانه تشویق ندارد برای کسی مگر امثال مجیدی که محبوبند یا برهانی که گل زده .با این همه او داخل رختکن تشویق شد به خاطر پاس گلی که داد به فرهاد مجیدی تا استقلال ۳ امتیاز روز اول را بگیرد.

تیم استقلال

بازی دوم که ستاره اش اصلا خود او بود.با تعصبش،با جنگندگی بالا و تکنیک قابل قبولش.با جنگیدنش برای توپ و تور.سکوها تازه داشتند بازی تهاجمی اش را می پسندیدند که قاضی آسش را رو کرد.شوت زیبا و دیدنی او به تیر دروازه سپاهان خورد اما برای جماعت روی سکو گل شده بود انگار.محمد قاضی روی سکو تشویق شد بی آنکه کسی در گوش کسی چیزی بخواند.تشویق شد.خود خواسته،خودجوش و از دل برخاسته.

قاضی تا پایان بازی ستارگی کرد و ستاره شد.تک به تکش که سیاوش پاسش را داده بود با اختلاف اندکی از کنار دروازه بیرون رفت.شوت‌ها و حفظ توپ‌ها و حملاتش هر چند گل نشد اما بی حاصل هم نبود.حاصلش جا افتادن اوست در ترکیب اصلی.

روز اول تمرین از او خواستند تا چهار را نشان دهد و نداد.فریب نداد جماعت روی سکوها را برای محبوب شدن.از همانجا هم پا گرفت.از جایی که حرمت نگه داشت تا به حرمت برسد.او هنوز گل نزده حرمت دارد و با تنها یک پاس گل محترم شده.استقلال در خط حمله حالا مهاجم موقعیت شناسی دارد که توپ های مرده را هم زنده می کند.بخت دارد لبخند می زند به محمد قاضی.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391