برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمک ۴۰ میلیون تومانی بازیکنان سپاهان برای آزادی زندانیان

شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۴ — گل

در ماه مبارک رمضان شرکت فولاد مبارکه اصفهان، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و نیز شرکت‌های همکار مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان در جشن گلریزان جمع‌آوری کردند

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت:« در ماه مبارک رمضان شرکت فولاد مبارکه اصفهان، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و نیز شرکت‌های همکار مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان در جشن گلریزان جمع‌آوری کردند.»

محمد ترابیان شامگاه در جشن گلریزان ویژه زندانیان نیازمند جرایم غیر عمدی مالی با بیان اینکه جشن گلریزان برای سومین سال متمادی در مجتمع فولاد مبارکه اصفهان برگزار می‌شود، گفت:« دکتر سمیعی نژاد از همان سال ۸۹ که به عنوان مدیر عامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان انتخاب شد، پس از بازدیدی که از زندان مرکزی اصفهان و مشکلات زندانیان داشتند، تصمیم گرفتند برای رفع برخی از مشکلات زندان هر ساله کمک مالی انجام دهند. »

معاون نیروی انسانی و سازمان‌دهی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه فولاد مبارکه اصفهان بیش از ۱۵ هزار نیروی انسانی دارد، افزود:« مواردی همچون حادثه تصادف و مهریه و نیز مراجعات کارکنان به دفتر مدیر عامل برای وجود چنین مشکلاتی سبب شد جرقه این کار خیر توسط مجتمع فولاد مبارکه اصفهان زده شد.»

وی به نخستین جشن گلریزان مجتمع فولاد مبارکه در سال ۹۰ اشاره کرد و گفت:«در سال گذشته در مراسم جشن گلریزان یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان پول جمع‌آوری کردیم. امسال هم در جشن گلریزانی که در باغ فردوس برگزار شد، مدیر عامل و شرکت‌های همکار فولاد مبارکه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جمع‌آوری کردند،که ۵۰۰ میلیون تومان این رقم از خود فولاد مبارکه و بقیه توسط پیمانکاران همکار بوده است.»

ترابی گفت:«۳۰۰ میلیون این رقم جمع‌آوری شده در یک‌شنبه هفته آینده در جشن گلریزان مبارکه و یک میلیارد تومان دیگر هم تا اواخر هفته به حساب ستاد دیه واریز می‌شود. »

وی ادامه داد:«در بخش فرهنگی و ورزشی فولاد سپاهان نیز تاکید بر امر نذر برای کمک آزادی زندانیان در قبال پیروزی تیم دارد و در این راستا محرم نویدکیا کاپیتان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در جشن گلریزان به نمایندگی از سایر بازیکنان فوتبال سپاهان ۴۰ میلیون تومان از پاداش سال گذشته خود را به آزادی زندانیان کمک کردند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391