برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حامد لک: پنالتی گرفتم ، به من گفتند لک لک

جمعه، ۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۹ — گل

بدون شک حامد لک یکی از بهترین بازیکنان بازی پرسپویلس- تراکتورسازی بود. دروازه بان ۲۳ ساله تراکتورسازی که یک پنالتی گرفت و چند موقعیت گل را هم از پرسپولیسی‌ها گرفت. لک درباره بازی می گوید:

حامد لک

« می توانستیم با تساوی زمین بازی را ترک کنیم. تازه اگر داور با آن پنالتی و اخراج، روحیه و برنامه های ما را به همخ نمی ریخت حتی می توانستیم با کسب ۳ امتیاز زمین بازی را ترک کنیم. این هم از شانس بد ما بود که هفته اول نتوانستیم امتیازی دشت کنیم. امیدوارم از هفته دوم روند بردهای ما آغاز شود و بتوانیم اولین بردمان را روبروی گسترش فولاد جشن بگیریم»

لک درباره ضربه پنالتی که مهار کرد می گوید:« اصلا نفهمیدیم چه اتفاقی افتاد که داور پنالتی گرفت. خود پرسپولیسی‌ها هم تعجب کردند که داور به نفعشان پنالتی گرفت. من که می خواستم شروع مجدد کنم که سوت داور را به علامت پنالتی شنیدم. بعد از آن سریع و بدون هیچ درنگی رفتم پیش علی آقای کریمی. از او پرسیدم چه کسی پنالتی می زند که گفت نمی دانم ولی اگر حقیقی بزند وسط می زند. من هم تا آخرین لحظه مکث کردم و بعد تصمیم گرفت تا شیرجه بزنم. اگر مکث نمی کردم نمی توانستم پنالتی را بگیرم. همین مکث باعث شد با نوک پا توپ را بگیرم و در برگشت هم خدا خواست و توپ پرسپولیسی‌ها به تیر دروازه خورد. زمانی که در صبا بودم هم از سهراب بختیاری زاده مشااوره می گرفتم و می پرسیدم که بازیکنان حریف پنالتی های خود را کدام طرف می زنند.»

پرسپولیسی‌ها ۹۰ دقیقه علیه لک شعار دادند و به او ناسزا گفتند. از طرفی تراکتوری‌ها او را تشویق کردند و به او لقب اولیور کان را دادند. لک درباره این شعارها می گوید:« از هواداران خونگرم تراکتورسازی ممنونم که مرا مورد لطف قراردادند و تشویقم کردند. امیدوارم بتوانیم زحمات آنها را جبران کنیم اما در مورد پرسپولیسی‌ها باید بگویم آنها برخورد خوبی با من نداشتند. من برای تیمم پنالتی گرفتم اما آنها به من گفتند لک لک و خیلی چیزهای دیگر. مثلا من برای اتلاف وقت توپ را به گوشه ۱۸ قدم می بردم اما پرسپویلسی‌ها علیه ام شعار می دادند. نمی دانم چرا ولی وقتی تماشاگران حریف علیه ام شعار می دهند بهتر گلری می کنم . اسیر جنگ روانی انها نمی شوم و سعی می کنم با تمرکز بهترین گلری ام را انجام بدهم. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391