برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن : اتفاقی نیفتاده که مغرور بشویم

سه‌شنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۵ — گل

با توجه به شرایط باشگاه و بودجه ای که در اختیار داشتیم یار گرفتیم.ما وارد بازار مکاره نقل و انتقالات نشدیم.نفراتی که گرفتیم همه خوب و مستعد هستند.

محمد مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن، سرمربی صبای قم که شروعی فراتر از انتظار در لیگ برتر داشته است و گویا بعد از چند سال که به همراه تیم‌های خود برای فرار از سقوط می‌جنگیده است، می‌خواهد با صبا برای سهمیه‌ی آسیا و بالانشینی بجنگد، در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از دیدار برابر فولاد خوزستان با اشاره به دیدار سختی که برابر تیم سابق خود خواهد داشت گفت :

دیدار برابر فولاد؛ آمادگی صبا لازم و کافی است ؟

ما پیش از این دو بازی داشتیم که به کمک خدا و همت بچه‌ها توانستیم پیروز شویم.خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و آماده بازی با فولاد هستیم.

فولاد خوزستان؛ حریف، حریف قلدری است، نه ؟

بازی سختی با فولاد در پیش داریم.فولاد تیم خوبی است که توانسته سهمیه آسیایی را کسب کند و برای این فصل هم بالطبع نقاط ضعفش را برطرف کرد.ما هم برای بازی با این تیم انگیزه خوبی داریم.هم فولاد از ما شناخت دارد و هم ما از آنها.ان شالله در برابر این تیم بتوانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم.

باد صبای مغرور؛ واقعیت دارد؟

خوشبختانه از نظر غرور خطری متوجه تیم ما نیست.منتها از لحاظ اینکه فاصله زمانی بین دو بازی یک مقدار کم بود باعث نگرانی است.از نظر غرور مشکلی نداریم چون هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.

و اما محرومان و مصدومان ...

برای این بازی سعید بیات محروم است.آرام طبع هم کم کم به شرایط بازی می رسد.سعید لطفی هم جراحی کرده و غایب است.

رضا بی رضا؛ برنامه‌ای در غیاب عنایتی دارید ؟

با توجه به شرایط باشگاه و بودجه ای که در اختیار داشتیم یار گرفتیم.ما وارد بازار مکاره نقل و انتقالات نشدیم.نفراتی که گرفتیم همه خوب و مستعد هستند که در زمان خودش به تیم کمک می کنند.

پیروزی برابر نفت و شاگرد قدیمی؛ چطور بود ؟

طبعا در مجموع بچه‌ها خوب بوده اند که توانسته اند تیم نفت را ببرند.ما ابتدا از حریف عقب افتادیم اما جبران کردیم و هنگامیکه بازی متعادل پیش می رفت گل برتری را هم زدیم.پس از این گل فرصت های دیگری هم داشتیم که گل نشد.ما در بازی با نفت استحقاق برد را داشتیم و اگر اشتباهی در داوری بوده هر دو تیم متضرر شدند.ضمن اینکه نفت هم در آن بازی خوب بود و بازی خوبی ارائه کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391