برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: مگر می‌خواهیم نظری را قاب بگیریم که به شیراز نبریم؟!

دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۸ — فارس

سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید کرد محمدمهدی نظری همراه این تیم به شیراز خواهد رفت.

میرشاد ماجدی در مورد اظهار نظر محمد عاری سرپرست فجرسپاسی اظهار داشت: من هیچ وقت به عاری اهانت نکردم و اتفاقا او از نیروهای ارزشی فوتبال است و با او دوستی داریم. مهدی نظری یکی از بهترین بازیکنان فجرسپاسی بود و استقلال هم جای هر بازیکنی نیست و همیشه به دنبال بهترین بازیکنان است. طبیعی بود که استقلال برای جذب بازیکنی مثل نظری اقدام کند.

وی افزود: فصل گذشته در حالی که هیئت مدیره، مدیرعامل و سرمربی فجرسپاسی می گفتند تماسی از سوی استقلالی‌ها با این بازیکن صورت نگرفته آقای عاری می گفت از سوی استقلال با این بازیکن تماس گرفته شده است.

سرپرست استقلال در خصوص اینکه گفته می شود قصد ندارند برای بازی فردا شب مقابل فجرسپاسی نظری را به خود به شیراز ببرند، گفت: نخواهیم نظری را به شیراز ببریم او را گرفته ایم که قابش کنیم؟ ما به دلیل مصدومیت سه بازیکن خود یعنی جمشیدیان، بیک زاده و ساموئل ۱۷،۱۸ بازیکن بیشتر نداریم. ما نظری را به شیراز می بریم و کاری هم به این حاشیه‌ها نداریم. نمی دانم چرا هر چه حاشیه و فرافکنی است قبل از بازی برای استقلال به وجود می آید. انگار دست هایی پشت پرده است.

ماجدی در مورد شرایط تیم برای بازی با فجرسپاسی گفت: خوشبختانه مشکل خاصی نداریم و می خواهیم در شیراز بدون حاشیه به فکر ۳ امتیاز باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391