برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهرداد کریمیان:خدا مهدی را دوست داشت

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۲ — گل

شاید نزدیک ترین شخص به مهدی کریمیان مهرداد برادرش بازیکن فجر شیراز باشد.

مهدی کریمیان

پس از چند تماس موفق شدیم با او تماس بگیریم و جدیدترین خبر را از او در مورد حال مهدی بپرسیم.
مهرداد کریمیان در این رابطه گفت:
مهدی حالش بهتر شده و تا ۷۰ درصد رو به بهبود است و تا شب بهتر هم می شود.
مهرداد در مورد چگونگی این اتفاق به سایت گل گفت:
مهدی به همراه همسرش بوده و خداراشکر که شانس آوردیم برای او اتفاقی نیفتاد.البته چند خراش و مصدومیت سطحی بوده در بیمارستان سرپایی معالجه کردند.
مهدی کمی سرعت داشته و کنترل ماشین از دستش خارج می شود و با درخت برخورد می‌کند و این اتفاق تلخ برایش می افتد.مهدی با اتومبیل سوناتا بوده و این ماشین فکر کنم الان اوراق شده است فقط می توانم بگویم که خداراشکر که مهدی را داریم.
کریمیان در ادامه به سایت گل گفت:
پدر و مادرم از بوشهر به شیراز آمدند و با پرواز شب خودشان را به مهدی در تبریز می رسانند.من هم چون حال مهدی بهتر شده و از این طرف هم بازی داریم سه شنبه به تبریز می روم برای بازی با گسترش فولاد و از همانجا به سراغ مهدی می روم.
مهرداد کریمیان در پایان گفت:
از همه مردم تبریز که دم در بیمارستان منتظر مهدی بودند و تمام کسانی که برایش زحمت کشیدند ودعا کردند تشکر و قدردانی می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391