برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل مس:باشگاه مس گرسنه۱میلیارد شجاع نیست

پنجشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۵ — گل

مدیر عامل مس کرمان روزهای سخت کاری را پشت سر می گذراند و این روزها خواب ندارد.شهبازی که پس از استعفای تقوی حالا وارد یک ماجرای جدید شده و باید خیلی سریع مربی خود را انتخاب کند بیش از هرچیز پیگیر مسئله شجاع خلیل زاده است.

ناصر شهبازی

مصاحبه جالب شهبازی را بخوانید.
مثل اینکه خیلی جدی پیگیر مسئله شجاع هستید؟
بله من الان پیش آقای کفاشیان بودم ایشان دستور داده است که کارت بازی شجاع صادر نشود اما الان بهروان با بنده تماس گرفته و می گوید آقای حسن زاده گفته صادر بشود من نمی دانم آقای حسن زاده دنبال چه چیزی است که می خواهد بر خلاف قانون و دستور رییس فدراسیون فوتبال عمل کند.
یعنی شما می گویید خلیل زاده بازیکن شماست؟
من می گویم قانون هم می گوید رای هم می گوید آقای عزیز محمدی و بهروان و کاظمی هم اعتقاد دارند رای مال ماست و این رای غیر منصفانه است.آقای حسن زاده باید در این بحث نظر سازمان لیگ را هم بگیرد و من نمی دانم هدف کمیته انظباطی از این برخورد‌ها چیست.
من مدارکی دارم که ثابت می‌کند شجاع خلیل زاده بازیکن مس کرمان است.
چرا تا اینقدر روی مسئله شجاع پیگیر هستید؟
شجاع برای ما شده یک بحث سیاسی و امنیتی ممن باید به خاطر مردم او را حفظ کنم و اگر لازم باشد به دادگاه شکایت می کنم.
آقای خلیل زاده در جلسه کمیته انظباطی علنی به من گفت من ۱میلیارد می دهم بگذارید بروم.
۱میلیار فقط برای رضایت نامه..؟
بله آقای احمدی و ده میانی وعبداللهی هم شاهد هستند خواهش می کنم از آنها بپرسید.من این توان را دارم که هر باشگاهی ۱/۲۰۰ میلیار بدهد به فلان بازیکن باشگاه مس ۲میلیار بدهد اما نمی خواهیم فوتبال را خراب کنیم واگرنه باشگاه مس گرسنه این پولها نیست.

تیم فعلی شما در یار گیری ضعیف عمل کرده است یا نه؟
خب بینید تیم که نزدیک به ۱۰ بازیکن خودش را از دست داده است برای بستن تیم جدید کار سختی در پیش دارد اما خب الان هم تیم بد نیست.آقای گلل واقعی لیگ مصطفی شجاعی را داریم.تیغ نورد کاپیتان مس را داریمبازیکن بزرگی مثل حسین خانی را داریم در دروازه شهداد نژاد را داری اما این مسئله شجاع شده خار چشم ما....
هواداران مس کمک تقوی را زدند قبول دارید کارعجیب و زشتی بود؟
به خدا مردم کرمان اینطوری نیستند مطمئن باشید مسئولین امنیتی و انتظامی کرمان خیلی سخت دنبال این موضوع هستند و تا چند روز آینده عاملین این اتفاق را پیدا و مجازات می کنند.
تیم مس و مردم کرمان از نظر حیثتی به خاطر این موضوع زیر سوال رفتند و برای تیم هم از نظر فنی هم تاثیرمنفی دارد.
عده زیادی که همیشه سر تمرین تیم حضور دارند اصلاً ان افرادی که این کار را کردند را تا به حال ندیده اند و این نشان می دهد که برنامه ریزی و خط داده شده بود.مسئولین قطعاً عاملین این اتفاق تلخ را پیدا می کنند.
من خودم گفته ام هر کسی پضت این قضیه است حتی خود شهبازی پیگیر موضوع بشوند.
تقوی چه شد یک روز می ماند و یک روز می رود؟
ما آخرین جلسه ای که با آقای تقوی داشتیم قرار بر این شد برود در جلسه کنفرانس مطبوعاتی شرکت کند و بعد هم در کنار تیم باشد تا ما هم مشکلات تیم را حل کنیم اما بر خلاف گفته هایش عمل کرد که من انتظار نداشتم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391