برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منتقمی: سفیر سوئیس برای حضور فدرر در ایران اعلام آمادگی کرد

شنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۰ — فارس

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس گفت: سفیر سوئیس در ایران برای حضور فدرر و دیدارش با پرسپولیسی‌ها اعلام آمادگی کرد.

بهروز منتقمی، درباره حضورش در سفارت سوئیس، اظهار داشت: بنا به دعوت سفیر محترم سوئیس در ایران از مسئولان تیم پرطرفدار پرسپولیس ما به سفارت این کشور رفتیم.

وی افزود: دیدار بسیار خوبی برگزار شد و نکته جالب این بود که آنها کاملا از تاریخ باشگاه پرسپولیس اطلاع داشتند.

منتقمی ادامه داد: آنها همچنین هواداران ما را در جهان بی‌نظیر و نادر اعلام کردند و حرف‌هایی را در خصوص باشگاه پرسپولیس زدند که برای من بسیار جالب و عجیب بود، آنها شناخت عمیقی از باشگاه پرسپولیس داشتند.

قائم مقام قرمزپوشان تاکید کرد:‌سفیر سوئیس در ایران اعلام کرد که حتی بلاتر هم از تیم شما اطلاع کافی دارد. او گفت من دو بار با بلاتر دیداری داشتم و وقتی در خصوص ایران صحبت کرده‌ایم به پرسپولیس قدیمی و پرطرفدار بودنش در آسیا بارها اشاره کرده است، به همین دلیل قرار شده به زودی تفاهمات فوتبالی ما با استقبال سفیر سوئیس بیشتر شود.

وی تاکید کرد: ما با توجه به دعوت سفیر محترم سوئیس به این سفارت رفتیم و باز هم می‌گویم استقبال گرم آنان حیرت‌زده‌مان کرد. نکته جالب این است که بدانید آنها در صحبت‌های غافلگیرانه به ما اعلام کردند که حاضرند فدرر بهترین تنیسور جهان را به ایران بیاورند و از طریق باشگاه پرسپولیس حتی دیداری نمادین او در ایران برگزار کند، البته این موضوع قطعی نشده و با توجه به ارتباط خانوادگی سفیر سوئیس در ایران و فدرر این موضوع به ما اعلام شد که ما هم چراغ سبز نشان دادیم. همچنین قرار است به زودی رویانیان نیز سفری به سوئیس داشته باشد و از امکانات تیم‌های بزرگ این کشور بازدید و با مسئولان تیم‌های خوب این کشور با هماهنگی سفیر سوئیس در ایران دیدارهایی داشته باشد.

منتقمی در پایان خاطرنشان کرد: در راستای کارهای برون مرزی و تعامل با باشگاه‌های خوب کشورهای فوتبال‌خیز ما هم بسیار خوشحال شدیم که با این پیشنهاد خوب سفیر سوئیس روبرو شدیم و انشاءالله به زودی اخبارهای خوب باشگاه‌های پرسپولیس و تیم‌های سوئیسی اعلام خواهد شد. این در شرایطی است که اگر بلاتر هم به ایران بیاید با رایزنی‌های سفیرش در ایران ایشان دیداری با پرسپولیسی‌ها هم خواهد داشت. سعی می‌کنیم با این ارتباط‌های بین‌المللی پرسپولیس را رو به جهانی شدن ببریم و امیدوارم با این تعاملات به تجربه پرسپولیس هر روز بیشتر از دیروز اضافه شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391