برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منتقمی پس از حضور در ضیافت سفارت سوئیس: برای ملاقات رویانیان با بلاترصحبت‌های خوبی شد

شنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۳ — مهر

قائم مقام باشگاه با اشاره به ضیافت شام سفارت سوئیس به خاطر مسئولان این باشگاه گفت: با توجه به رایزنی‌های انجام شده با سفیر سوئیس، امیدواریم ملاقاتی بین مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با آقای سپ بلاتر انجام شود.

بهروز منتقمی

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بهروز منتقمی که در باغ شاندیز مهمان سفیر سوییس بود، ضمن بیان این مطلب افزود: آقای رویانیان برای این ضیافت دعوت شده بود که با توجه به برنامه‌‎ کاری ایشان که از قبل برنامه‌ریزی شده بود از طرف ایشان در این ضیافت حضور پیدا کردم که منشأ قرارهای بسیار خوبی هم شد تا خبرهای خوبی در راه باشد.

وی ادامه داد: آنچه در این ملاقات برای من جالب توجه بود، جدای از استقبال بسیار گرم و شأنی که برای ما به عنوان باشگاه پرسپولیس قائل بودند، اطلاعات بسیار خوبی بود که آقای سفیر از پرسپولیس داشتند و استقبال کردند که از باشگاه و همچنین تمرینات تیم دیدن کنند. ایشان با اشاره به اینکه تخت جمشید در دنیا شناخته شده است و بسیار آن را دوست دارد، مطالبی را مطرح کرد که نشان می‌داد به خوبی ایران و باشگاه پرسپولیس را می‌شناسند.

قائم مقام پرسپولیس خاطر نشان کرد: از نکات مورد توجه آقای سفیر این بود که پرسپولیس طرفداران پرشماری دارد و حتی به ما گفتند در دوبار ملاقاتی که با سپ بلاتر داشت متوجه شد ایشان پرسپولیس را به عنوان یکی از پرطرفدارترین باشگاه‌های ایران و آسیا می‌شناسند و حتی مطرح کردند که از طریق سفارت سوئیس هماهنگی‌هایی برای انجام ملاقات بین آقای بلاتر و مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم پرسپولیس انجام شود.

منتقمی افزود: سفیر سوئیس در ایران با استقبال از برقراری ارتباطات بین باشگاه پرسپولیس با سفارت و باشگاه‌های سوئیس این پیشنهاد را مطرح کرد که می‌تواند در صورت تمایل باشگاه پرسپولیس در راستای توسعه ورزش، امکان سفر آقای راجر فده‌رر تنیسور مطرح جهان به ایران را فراهم کند که برای ما جالب توجه و خوشحال کننده بود.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: از دیگر مسائلی که در جریان این حضور مطرح شد برقراری ارتباط با باشگاه‌های سوئیسی برای انتقال تجارب و تکنولوژی بود که با سفر سردار رویانیان به سوئیس محقق شود. در هر صورت آنچه ما را خوشحال کرد این بود که پرسپولیس جایگاه ویژه‌ای نزد آنها داشت و پتانسیل بسیار خوبی برای همکاری، بویژه با باشگاه‌های سوئیسی وجود دارد که در این نشست پیرامون آن صحبت شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391